Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Vidis li kako je nama cudno sto je neko ispostovao dogovor? To je tamo i osnovna i poslovna kultura, podrazumeva se da niko nece da te zavrne, a kod nas se pak podrazumeva da ce da taj tamo pokusati da te zaj.be, pa kad sve bude u redu, kazemo sebi onu staru: ima jos postenog sveta ! E, sad ne znam zasto sam sve ovo napisao, al' ajd'...

@Leonardo, nek' stigne ovih dana, nije frka, ionako mi treba trafo, koaksijalac (mada imam ovog nemca), i sl. p.s. 'de si pazario taj stoljnjak (tako se pise?), slagao bi mi se sa bojama u kuhinji?

@Pera451, aj da mozgamo kad je pametno krenuti sa trafoima (skupljanje love): kad stignu sve Lamp. iil sad u periodu ''pristizanja'' ?

@Woland, nista nisam razumeo za one koaksijalce i RCA sto si uz'o u sams-u (nisu mi jasne cene), molim te, napisi kol'ko dodje tarme koaksijalca tamo i na kraju koji je dobar.

Link to comment
Share on other sites

@Woland, nista nisam razumeo za one koaksijalce i RCA sto si uz'o u sams-u (nisu mi jasne cene), molim te, napisi kol'ko dodje tarme koaksijalca tamo i na kraju koji je dobar.

Mrzi Te da dodaješ PDV :) . Evo:

Koaksijalni kabl dužine 1,20m Belden 1505F (ovo F je znak da je fleksibilan, ima i A, on je krući i malo jeftiniji), terminisan Rean RCA konektorima - svega 1.000,64 dinara.

Pojma nemam kakav je - dok ne stigne Lampucera, nemam na Äemu da ga probam.

Link to comment
Share on other sites

Pu pu pu, daleko bilo, pomeraj se s mesta k'o sto kaze covek! ;-) Kapiram da je ukupno (kabl + cincevi) izaslo somica, samo me zanima cena kabla...

@perodeformero: izvinjavam se, izgleda da mi je taj podatak promakao...

Off: Tragam za dobrim seÄicama, pa ako imate dobra isqstva sa nekim modelom, bilo bi zgodno da me uputite...

Link to comment
Share on other sites

Pu pu pu, daleko bilo, pomeraj se s mesta k'o sto kaze covek! ;-) Kapiram da je ukupno (kabl + cincevi) izaslo somica, samo me zanima cena kabla...

Ne sećam se koliko je taÄno kabl, ali se sećam da mi se nije isplatilo da ga sam lemim. RCA su, negde izmeÄ‘u 1,1 i 1,3€ po komadu. Mislim da je metar kabla nešto manje od 6€.

Link to comment
Share on other sites

600 kinti... Sad sam jurcao da vidim ima li jos nesto od dobrih koaksijalaca u ponudi... Kanibal Neotech mozda? Sta znam.. Ostalo je sve terminisano i ulazi u Qed, Chord i sl. pricu! Mozda neki Audioquest, ili nesto kod Tome... Ako svi budemo slusali na Beldenu, kakva vajda od sabiranja utisaka???

Ima se i troskova dodatnih, jurim seÄice, novu lemilicu (Ersa mulititip 25 ili Kinez zd99???), pa je tessssno za lovu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...