Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Mislim da je GN (grupna nabavka) poÄela priliÄno zabavno, da ne kažem euforiÄno pa je to privuklo veći broj forumaša.Cijena je verovatno sitnica a sprava potencijalni biserak.Ja se nadam da neće biti iznenadnih razoÄaravanja i neozbiljnih kritika a ako se neko iscima pa napravi kutiju, konektore, kojekakve prikljuÄke i svašta nešto pa to još kasnije proda, pa... pero, nije strašno, neka mu.

Link to comment
Share on other sites

@Bujo,

ne govorim ja o tome da neko ulozi svoje vreme, rad i know-how, napravi nesto i proda ga. To radi vecina DIY-era.

Govorim o tome da se, recimo, nedelju dana nakon pristizanja robe, sadrzaj paketa (bez ikakvog dopunskog ulozenog rada) pojavi na KP, za, recimo 100-120 Evra.

SC ocigledno zna o cemu (kome) govorim, a i neki drugi ljudi koji su mi dobronamerno skrenuli paznju na moguce zloupotrebe GB.

Link to comment
Share on other sites

И да Ñам учеÑтвовао у овом ГБ-у не би ми пало на памет да Ñе брукам и да ме неко прозива у вези препродаје.

Ð Ñвоју Лампуцери не желим да продам јер ћу тиме разочарати Софију која ужива у музици.

Од мене толико.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

@Bujo,

ne govorim ja o tome da neko ulozi svoje vreme, rad i know-how, napravi nesto i proda ga. To radi vecina DIY-era.

Govorim o tome da se, recimo, nedelju dana nakon pristizanja robe, sadrzaj paketa (bez ikakvog dopunskog ulozenog rada) pojavi na KP, za, recimo 100-120 Evra.

SC ocigledno zna o cemu (kome) govorim, a i neki drugi ljudi koji su mi dobronamerno skrenuli paznju na moguce zloupotrebe GB.

Na sreću ili na žalost, ne znam o Äemu (kome) govorite ali mi nije teško da zamislim.Budući da već ulažeš dosta truda u sve ovo, ne bih voleo da iz svega izadješ razoÄaran.

Sad, preprodaju ne možemo spreÄiti unapred.Ako se takva preprodaja desi, sve što možemo da uradimo je da takvu osobu izbacimo iz svake dalje GN-e. U tom sluÄaju organizovaćemo Grupno Sakupljanje Prezira pa ćemo ga lepo i eksplicitno isporuÄiti na odgovarajuću adresu.Ne brini!

Link to comment
Share on other sites

Intermeco.

U Hong Kongu je proslo vreme rucka, pa na mekim jastucima izvaljen, Giga Wang Lee sa sirom porodicom razmatra sta mu je ciniti sa hajducima iz Srbije, da li se odreci par dukata zarad ugleda na EB u pogledu broja prodatih cilima rucno tkanih. Baca pogled na Wikipediju i vidi da se u toj cudnoj zemlji koju poznaje iz udarnih vesti pise cudnim znacima, a treba napisati 20 i kusur imena, prezimena i adresa na isto toliko paketa, auhh... Davno prodjose vremena kad porodice imahu bar 15-ak sitne dece za takve prilike, pa Wang duboko uzdahnu i otvori laptop da otkuca depesu sa odgovorom.

Na drugom kraju sveta, ujak Albert takodje duboko uzdahnu i otvori novi tab u brauzeru jer se u vidokrugu upravo pojavi sef sa mrgodnim izrazom na, uobicajeno, namrgodjenom licu. Jos jednom vremenskom procepu u kome Albert pokusava pobeci od svakodnevice dodje kraj i on poce da pretura po rasutim papirima na stolu dajuci utisak izuzetno zaposlenog coveka.

Link to comment
Share on other sites

E jbg Alberte nemam više lajkova za danas. :klanjanje

Lajkove cuvaj za :ruganje fejsbruk.

U medjuvremenu, u pitoresknom italijanskom selu na padinama neke od planincina u Italiji, italijanski kinez holandskog porekla sa nevericom vec sat i po gleda u tekst maila koji je, po navici, citao izvaljen na meke jastuke. Vika crnaca bez italijanskog pasosa koji vec trecu nedelju beru grozdje u obliznjem vinogradu mu je remetila koncetraciju. Ustade i zatvori svih cetrnaest prozora sa te strane. "Tako mi sto vezenih goblena moje prababe svedjanke," pomisli na trenutak, "pa ukupno sam do sad prodao 14 kompleta za uradi sam aparat za vratnu masazu - a ovi iz Srbije traze odjednom dvajes kompleta! Da ja popijem jos jedan caj iz dvorista mog ujaka iz Kanade pa da razmislim sta cu, natenane... Ma, nema druge, nego da zovem Wanga u Hong Kong, mozda on ima na lageru. Dobar je Wang, poslovan covek, sposoban, a i dodje mi rod po ujaku iz Pakistana".

Istovremeno, sasvim malo istocno od vinograda pod italijanskom planincinom, Albert je duboko zamisljen lamentirao nad cinjenicom da je, iako zvanicno na godisnjem odmoru, vec peti dan provodio na poslu. Obrazlozenje za ovakvo krsenje prava je glasilo da usled veoma vaznih poslova i hitnosti izvrsenja istih Albert mora shvatiti realnost novonastale situacije i prihvatiti neophodnost prekida godisnjeg odmora. Zapalivsi 12-tu cigaretu od trenutka kad se probudio pokusa da shvati u cemu se vaznost i hitnost poslova na kojima radi razlikuje od bilo kojih drugih koje je obavljao dok nije bio na godisnjem odmoru. Nikotin u tome nije pomogao i Albert, zavaljen u tvrdu i neudobnu stolicu, odustade. Resi da pogleda da li se pojavila neka riba na forumu i hitro se ulogova osecajuci ponos zbog toga sto se setio pasvorda iz prve.

Link to comment
Share on other sites

Alberte, volis li ti Brakusa (ne Bahusa, Brakusa!)?

Vec nekoliko dana ne volim nikoga :evil: ! Nisam bio na odmoru dve godine i onda dobijem 10 dana (deset dana) odmora koji mi prekinu posle 2 dana... Pa pomislih, ajde malo da lupetam ne bih li izbacio negativnu energiju. Nemojte zameriti, puko sam. Tek da me cujete sta pricam, ovi u kancelariji oce da me utepaju :order .

Necu vise, smirio sam se, malo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...