Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Tekst na srpskom:

Postovani Mr. X,

zainteresovan sam za nabavku najmanje 15 kompleta Vaseg DAC-a.

Pri tome je potrebno da budu ispunjeni sledeci uslovi:

a) isporuka kompleta iskljucivo bez transformatora,

B) slanje paketa na individualne adrese,

c) svaki paket prati racun na kome stoji oznaka proizvoda "Lampotronix" i cena od 25$.

Molim Vas da mi date najpovoljniju cenu za ceo lot, pod gornjim uslovima.

Link to comment
Share on other sites

Šta ste zapeli "bez trafoa"? Nije taj trafo nimalo loš. Uzto je priliÄno slim pa omogućava ugradnju lampucete u neko tanko kućište NPR tuner, timer koja su obiÄno priliÄno prazna i imaju mesta za još nešto da se ubaci i time reši pitanje skutijavanja.

Bez trafoa neće biti znaÄajno jeftinije. ( $ ili 2) tj ovde nabavljeni trafo će biti znaÄajno skuplji od Kinezovog.

Naravno, može i opcija Trafo/Bez Trafoa.

Link to comment
Share on other sites

Lepo, ni NjegoÅ¡ ga bolje ne bi sroÄia:)

Å to se tiÄe celog poduhvata ja ću najverovatnije iz grupe "verovatno" u grupu "sigurica". Interesuje me samo da mi neko predloži neki solidno jeftin CDP da ga upgradujem sa ovim DAC-om, ako može tako neÅ¡to i ako ima svrhe. Dakle, ako je već neko "lampizirao", pa da mi da sigurne smernice, da se ne zezam i lutam.

Hvala unapred, a Pera neka doda i mene na prvi spisak:)

Link to comment
Share on other sites

Tekst na srpskom:

Postovani Mr. X,

zainteresovan sam za nabavku najmanje 15 kompleta Vaseg DAC-a.

Pri tome je potrebno da budu ispunjeni sledeci uslovi:

a) isporuka kompleta iskljucivo bez transformatora,

B) slanje paketa na individualne adrese,

c) svaki paket prati racun na kome stoji oznaka proizvoda "Lampotronix" i cena od 25$.

Molim Vas da mi date najpovoljniju cenu za ceo lot, pod gornjim uslovima.

pod ovim uslovima uzimam definitivno.

Link to comment
Share on other sites

Šta ste zapeli "bez trafoa"? Nije taj trafo nimalo loš. Uzto je priliÄno slim pa omogućava ugradnju lampucete u neko tanko kućište NPR tuner, timer koja su obiÄno priliÄno prazna i imaju mesta za još nešto da se ubaci i time reši pitanje skutijavanja.

Bez trafoa neće biti znaÄajno jeftinije. ( $ ili 2) tj ovde nabavljeni trafo će biti znaÄajno skuplji od Kinezovog.

Naravno, može i opcija Trafo/Bez Trafoa.

Lepo, ni Njegoš ga bolje ne bi sroÄia:)

Što se tiÄe celog poduhvata ja ću najverovatnije iz grupe "verovatno" u grupu "sigurica". Interesuje me samo da mi neko predloži neki solidno jeftin CDP da ga upgradujem sa ovim DAC-om, ako može tako nešto i ako ima svrhe. Dakle, ako je već neko "lampizirao", pa da mi da sigurne smernice, da se ne zezam i lutam.

Hvala unapred, a Pera neka doda i mene na prvi spisak:)

http://www.lampizator.eu/LAMPIZATOR/LAMPUCERA/Lampucera_CD/lampucerization.html

Link to comment
Share on other sites

Samo dobronamerna sugestija - u celoj priÄi je apsolutno najmanje bitno da li će vam spustiti 5 eur po komadu, ili ćete uštedeti na šipingu - ovo su zanemarljivi troškovi u odnosu na ono što carina može da zacepi. Sve treba organizovati tako da što "nevidljivije" proÄ‘e carinu i to je suština. Ne treba ga opterećivati cuclanjem za par evra uštede nego motivisati da uÄini sve što može kako vam carina, porezi i ostali troškovi ne bi zagorÄali raÄunicu. Trafo, kutija, šiping i sve ostalo su daleko manji problemi.

Link to comment
Share on other sites

@GS,

ja upravo zato namerno nigde ne govorim o tome da ciljano krsimo carinske propise. Nemam nista protiv toga da se carina plati, vec samo pokusavam da sprecim divljanje carinika. Ne treba zaboraviti da se carina placa i na postarinu. Dakle, neka oni uzmu smanjeni racun, dodaju postarinu, naplate nesto i svi zadovoljni.

@Ozzy,

upravo zbog toga ja u poslednjoj verziji pisma i ne pominjem spustanje bilo koje cene, vec samo trazim price quote za ceo lot. A mi cemo sami proceniti ko nam nudi najbolje uslove.

Link to comment
Share on other sites

Ево из прве руке ако некога занима у вези тежина:

- Плочица ДÐЦ- а 40 грама

- Плочица напајања 110 грама

:wave2

Link to comment
Share on other sites

ÐˆÐµÑ ÐºÐ°Ð´Ð° би то било лако а да не будеш у Ñтопу праћен од Ñтране једне женÑке перÑоне :facehearts

290 грама заједно Ñа ИЕЦ прикључком!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Да знаш да ти и Бора Чорба мора да завиди :klanjanje

:wave2

ИÑпунио Ñам број лајкова за данаÑ, ал' да знаш да имаш и од мене!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...