Jump to content


NEW Conan the Barbarian a.d. 2011


accuphase

Recommended Posts

Miliusov Conan je bio umetnicko delo, a Svarci mu je dao pecat koji tesko da ce ko moci da prevazidje.

Momoa me je nervirao u SG Atlantisu, malo manje u Igri prestola, mozda mu ovo bas legne posto Conan i ne prica bas mnogo,

nema velkih moralnih dilema, problema sa porodicom i bliznjima...

Link to comment
Share on other sites

И први ми је био Ñмешан, овог Ñигурно нећу гледати. У Ñаобраћају Ñваки други је Конан бар у Београду.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Miliusov Conan je bio umetnicko delo, a Svarci mu je dao pecat koji tesko da ce ko moci da prevazidje.

Momoa me je nervirao u SG Atlantisu, malo manje u Igri prestola, mozda mu ovo bas legne posto Conan i ne prica bas mnogo,

nema velkih moralnih dilema, problema sa porodicom i bliznjima...

Link to comment
Share on other sites

nije transformacija stripa nego knjige :)

no, ipak je Konan daleko poznatiji po stripovima koji su izlazili pod raznim izdavackim kucama (cini mi se da je Marvelovo izdanje najduze trajalo i bilo najbolje prihvaceno). Takodje, John Buscema (koji je crtao Konan-a u Marvelu, a pored njega crtao je Hulka, Srebrnog letaca...) ga je crtao nekako kako sam ja zamisljao Konan-a (kratko celo, kratak nos i ne bas veseli pogled). Svarcegener mi je dosta

licio na Buscemin crtez (nije jedan na jedan ali ne preterujmo) tako da mi je ceo utisak filma vs stripa odlican. Jedna od najboljih ekranizacija stripova (takodje mi je dobra ekranizacija, ok - film, Senka sa Alekom Boldvinom)

http://homepage.mac.com/antallan/conangal.html

Link to comment
Share on other sites

Tesko da je mnogo ljudi ovde citalo knjigu - zadrzimo se stoga na stripu i Buscema-i.

Pogledacu novog Conan-a (kao sto gledam i sve ostalo tog tipa), ali su mi, na osnovu vidjenog, ocekivanja izuzetno niska.

Senka ne spada u moje favorite, tako da ga ne bih komentarisao, ali bih komentarisao razocarenje ekranizacijom mojih favorita.

Pre svega - Thor :(.

Link to comment
Share on other sites

uh, ajd ili da promenimo tok price, da se manemo filmskih razocarenja ili barem da se vratimo na temu konan-a

bilo kako bilo, bez obzira na kvalitet ekranizacije, film iz 1982 (mislim da negde postiji i stariji film ali nije vredno spomena) je ok film. Meni bas nije jasno zasto su morali da prave "remake". Samo ce pokvariti utisak...

sad opet o razocarenjima: u mojoj vrlo skromnoj dvd kolekciji se nalaze "Italian Job" i "assault on precinct 13". remake ovih filmova nisu vredni spomena

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...