Jump to content


Jimmy018 sistem


Jimmy_92

Recommended Posts

xexexexexe :) u pravu si,znas kako se kaze ako nesto oces da uradis kako trreba....onda to moras sam da uradis :order

Savetujem strpljenje, meni se žurilo da napravim policu za uređaje, pa sam definitivno dokazao sebi da NIKAD neću biti stolar... I još sam dobio doživotni ban na korišćenje ćaletovog alata :plakanje ... K'o da se nikom nije desilo da skrlja cirkular... Licemer me sad psuje, a ionako ga nije koristio nikad.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Savetujem strpljenje, meni se žurilo da napravim policu za uređaje, pa sam definitivno dokazao sebi da NIKAD neću biti stolar... I još sam dobio doživotni ban na korišćenje ćaletovog alata :plakanje ... K'o da se nikom nije desilo da skrlja cirkular... Licemer me sad psuje, a ionako ga nije koristio nikad.... :evil:

Dobro je da nisi skrljao prste...pu daleko bilo.

Nego @ Jimmy_92 jel su tvoj deda i moj cale nesto u srodstvu...???

Link to comment
Share on other sites

@ Srle

Hahaha, banovao te :D Jbg, kad cale ima admin-a za alat :order p.s. Nisam ni pomisljao da varim sam ili bilo sta slicno, smilovace se deda kad mu se na glavu popnem i zavrsim neku dobru rakijicu :D

@ uzvarb

Sasvim moguce, mada je to vise u DNK svakog srbina :D nego sta kazes na sistem sada a? :D

Link to comment
Share on other sites

@ uzvarb

Sasvim moguce, mada je to vise u DNK svakog srbina :D nego sta kazes na sistem sada a? :D

He moj cale isti...kad neko iz komsiluka nesto trazi lome se noge, ustaje od rucka...a kad nesto treba kuci...kuku majko.

Nego gle nakucah ja ovde 1000ti post. :eek:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni pomisljao da varim sam ili bilo sta slicno, smilovace se deda kad mu se na glavu popnem i zavrsim neku dobru rakijicu :D

To je bila i moja taktika, smarao Äoveka nedeljama, onda je on onako iz zaje***cije reko: eto ti garaže i alata, pa radi sam!

A jeli, mene si naÅ¡o da teraÅ¡ da radim? Dobro, umem ja da igram tu igru.... Al malo je falilo da umesto dve ploÄe imam 10 polovina 5 prstiju.... :heat

Link to comment
Share on other sites

To je bila i moja taktika, smarao Äoveka nedeljama, onda je on onako iz zaje***cije reko: eto ti garaže i alata, pa radi sam!

A jeli, mene si naÅ¡o da teraÅ¡ da radim? Dobro, umem ja da igram tu igru.... Al malo je falilo da umesto dve ploÄe imam 10 polovina 5 prstiju.... :heat

Auuuu, kako bi menjao ploce onda... :order

Link to comment
Share on other sites

Lep sistemcic! Vidim ja zavrsices ti na Sony ES-u kako si krenuo. Salim se malo...

Gde si uzeo N55ES i za koliko? Sad jos stalci i predpojacalo pa

Zavrcem, zavrcem :) Na KP naravno, za 200e jer sam dao stari risiver i 80e. Stalci ce uskoro, sutra idem da ih vidim a onda da ih nosim na farbanje. :banana p.s. Sinoc mi je jedan clan foruma ucinio veliku uslugu i dosado do mene sa sony e1000esd. Slusali smo i bilo je bolje ali stvarno neznatna razlika koja ipak kosta 180e.. Mislim da cu ipak malo da se strpim za mozda neki lampaski preamp ili pa nesto skroz drugacije, ko zna :D

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Tu dolazimo do toga zasto covek treba da ima (bar) dve zene...jedna da sipa pivo druga da okrene plocu. :smile:

Tri.Osim pomenutih zaduzenja, potrebna je josh jedna da donosi sledece pivo iz frizidera.

A kako da izađem na kraj sa tri burme?

Link to comment
Share on other sites

Zavrcem, zavrcem :) Na KP naravno, za 200e jer sam dao stari risiver i 80e. Stalci ce uskoro, sutra idem da ih vidim a onda da ih nosim na farbanje. :banana p.s. Sinoc mi je jedan clan foruma ucinio veliku uslugu i dosado do mene sa sony e1000esd. Slusali smo i bilo je bolje ali stvarno neznatna razlika koja ipak kosta 180e.. Mislim da cu ipak malo da se strpim za mozda neki lampaski preamp ili pa nesto skroz drugacije, ko zna :D

:cheers

Rekao sam ti na PM sta mislim o ovome. Pojacalo i preamp moras posmatrati kao celinu, to kako sad slusas je cisto dovijanje i snalazenja.

Ako nije bilo poboljsanja , a ni pogorsanja znaci da je preamp neutralan, a zar to i nije cilj?

Link to comment
Share on other sites

Tu dolazimo do toga zasto covek treba da ima (bar) dve zene...jedna da sipa pivo druga da okrene plocu. :smile:

Tri.Osim pomenutih zaduzenja, potrebna je josh jedna da donosi sledece pivo iz frizidera.

A kako da izađem na kraj sa tri burme?

Za donosenje piva se slazem, tu ne moze nista lose da uradi. :1038: Ali sto se okretanja ploce tice ipah bih sam da ne bude posle :order

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pohvalicu se da je u sistem upao Sony TA E1000ESD pre 1h, Siroma je ponovo izaso u susret i uredjaj je bio kod mene pola sata nakon poziva. :cheers Slike cu sutra da okacim jer digitalac nije tu, a pravi slusni utisci tek kada povezem PC optikom i upotrebim DAC iz preampa. :listen Za sada sam vise nego srecan!

Link to comment
Share on other sites

Siroma (tema: Izvor ili amplifikacija)

Ja nisam nigde Äuo CD na varijabilnom izlazu na PowerAmp da dobro radi.

Siroma (tema: Izvor ili amplifikacija)

Uz 1000ESD ne treba ti lampucera.

Siroma (tema: Izvor ili amplifikacija)

Lampucera ili ono što ti nazivaš lampucerom , ti ne rešava preamp i još je pitanje da li je bolji dac u ESDu .

Siroma (tema: Izvor ili amplifikacija)

Po kvalitetu i ceni su 1000ESD i Lampucera neuporedivi

EPILOG

Siroma je ponovo izaso u susret i uredjaj je bio kod mene pola sata nakon poziva....

E ovo se zove sistematiÄna prodaja preampa .... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...