Jump to content


Jimmy018 sistem


Jimmy_92

Recommended Posts

A koliko se isplati kupiti eksterni HDD preko KP,koji oni reklamiraju kao novi?1 TB u radnji je gomilu para,a videh da je tamo "samo" oko 6000 din

Jedino ako je iz tvog grada i pristane da isprobate prvo hdd kod tebe, mada je bolje za 80ak e da kupis neki od 500 ili 640gb sa garancijom nego polovno na poverenje. :)

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam od 7 budan da mi slucajno ne promakne posiljka, i konacno su tu. :bounce :bounce Slusam ih oko 1h za sada i mogu da kazem da sam odusevljen!!! Sve svo sam ikada cuo i procitao o Dynaudio-u, sve pozitivne stvari, se istog trenutka cuju... Malo je falilo da se rasplacem kada sam pustio Oxygene 10 od cika Zareta, uff :heat Naravno tek trebaju da legnu na neke lepe stalke i da se regulise izvor, a tek tada ne mogu da zamislim kako ce da rade. Idem redom niz plejlistu i sve sto pustim zvuci strasno, a posto mi je jedina stvar za poredjenje predhodna kutija (Cerwin Vega) ovo su nebo i zamlja! Hvala vam svima na savetima, nikad ne bih krenuo ovim putem da nisam clan foruma! :thumbsup2

:cheers

post-23311-0-03007300-1331031977_thumb.j

post-23311-0-83095200-1331031984_thumb.j

post-23311-0-90149200-1331031991_thumb.j

post-23311-0-73839300-1331031999_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

ÄŒestitam Jimmy,drago mi je da si zadovoljan i to na prvu loptu :thumbsup2

Kada ti se malo slegnu utisci,zamolio bih te da nam i ti kažeÅ¡ svoje utiske o zvuku na malim glasnoćama.Da li je to baÅ¡ "problem",ili se da reÅ¡iti ukljuÄivanjem loudness-a?

U zdravlju ih slušao :listen

Link to comment
Share on other sites

ÄŒestitam Jimmy,drago mi je da si zadovoljan i to na prvu loptu :thumbsup2

Kada ti se malo slegnu utisci,zamolio bih te da nam i ti kažeÅ¡ svoje utiske o zvuku na malim glasnoćama.Da li je to baÅ¡ "problem",ili se da reÅ¡iti ukljuÄivanjem loudness-a?

U zdravlju ih slušao :listen

Hvala na cestitkama. :) Da sagledam generalno zvuk i dam konacnu presudu ne mogu iz jednog razloga, nemam preamp :plakanje Rade direktno na n55es, i kako sada rade sam prezadovoljan ovako na prvu. A nemam ni svitspot, nisu na odgovarajucoj visini i razdaljini od zida itd itd.. Mada je to i sreca u nesreci jer me raduje pomisao kako li ce tek da sviraju kada se sve lepo skocka.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

ooooo :) svaka cast na zvucnicima ,uzivaj u prinovi ............

a sto se preampa tice tu smo isti,ti ga nemas .. ja ga imam a ko da ga nemam ,samo mi je preamp usko grlo u sistemu

jos jednom svaka cast za sistem

Hvala puno Stevane! :) Sta da se radi, trenutno u steku imam 250din.. :roll: Ali vrede svaku paru! Polako, docice i preamp.. Mada kakav sam, moguce je da ce da ode n55es a da dodje neki integralac, videcemo vec. :blah

:cheers

Link to comment
Share on other sites

:) samo polako ,ovaj snagas ti je odlican lepo bi tu lego neki lampaski diy premp za pocetak,a ako ti se svidi zvuk zatvorio si sistem..... moro bi bas da bude neki besan integralac da bude bolji od preamp\amp kombinacije................ja trenutno mucim muku sa preampom slaba je ponuda na KP, moracu da kupim nov preamp
Link to comment
Share on other sites

:) samo polako ,ovaj snagas ti je odlican lepo bi tu lego neki lampaski diy premp za pocetak,a ako ti se svidi zvuk zatvorio si sistem..... moro bi bas da bude neki besan integralac da bude bolji od preamp\amp kombinacije................ja trenutno mucim muku sa preampom slaba je ponuda na KP, moracu da kupim nov preamp

videcemo sta ce tu da padne, ali mi je sony e1000esd najlogicnije resenje. Ima i digitalne ulaze pa mogu i kao DAC da ga koristim. :) A i obozavam sony tako da.. :)

:cheers

Link to comment
Share on other sites

ÄŒestitam i verujem se da ćeÅ¡ biti zadovoljan. Nadam se da sada shvataÅ¡ zaÅ¡to sam imao toliku odbojnost prema slanju kuririma, bojao sam se da ćeÅ¡ neÄijom glupošću ostati bez prilike da ÄujeÅ¡ pravi DYN zvuk :D

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...