Jump to content


Jimmy018 sistem


Jimmy_92

Recommended Posts

Dosta izmena u sistemu, sad je ful sony ne racunajuci thorens-a :) naravno, imam planova za blisku buducnost i svakako ovde necu da stanem :banana Merkam sony cdp xb930qs i verovatno pro ject genie ili nesto slicno :) i naravno druga muzicka kartica i menjanje pijacnog kabla od kompa do risivera. Sa vrha na dole:

1. Thorens TD190

2. Sony cdp xe800qs

3. Sony tc k620

4. Sony str db930qs

5. Oehlbach rattle snake zvucnicki kabl i mogami/neutrik interkonekt

:cheers

post-23311-0-73045400-1321741705_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

... :D ne zelim da priznam to, jos sam mlad :P

Nema nista ni da se prizna, samo napred, dokle god ti to predstavlja uzitak ne prekidaj sa zeljom za boljim, ma sta to bilo u zivotu,

Cestitke za dosadasnji sistem i zelim ti Sony gramofon, sto pre da se nadje u polici. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Stize i meni danas njeno velicanstvo, Elampucera Velika. :banana Za sad sam je oprobao jednim audofilskim naslovom kvarteta pod imenom Metallica sa njihovim najlepsim St.Anger albumom. :D Mogu da kazem da je promena cujna, instrumenti su prisutniji dok su bez lampucere neki instrumenti bili pozadi i u magli.. Slusao sam i Norah Jones, sada lepse peva devojka. :D Sve u svemu slazem se sa svim sto je receno na forumu za DAC, treba mi jos malo da mi zvuk legne ali sam zadovoljan ovako na prvo slusanje. I naravno hvala Ston Cold-u za skutijavanje i sve ostalo, pozdravicu ga u njegovom stilu :wave2

post-23311-0-61033500-1329214352_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Pa to cu da kazem posle pola godine slusanja kako prodavac navodi jer jos uvek ne moze da pokaze sve svoje kvalitete :D p.s. iskreno, kad se stavi ovaj fensi kabl malo ali bas malo se, da kazem, otvori zvuk.. Nije svetliji ali je nekako kako malo procisceniji, ali nista posebno. Mada je meni kabl svakako trebao a cena je bila dobra pa rekoh da pazarim ipak. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Jel to Šindrićev strujni kabl ,da li je dovoljno savitljiv ?

Jeste, pointe chord 1.0 ;-) p.s. Ja sam uspeo da ga proguram gde je trebalo, nije da nije savitljiv ali ispusta onaj jezivi zvuk kad ga savijas kao da se cepa iznutra :D ali naravno, mnogo bi bilo lepse da je produzni iza komponenti koje stoje lepo na polici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...