Jump to content


Jimmy018 sistem


Jimmy_92

Recommended Posts

1 sat ranije, Jimmy_92 said:

Sve imam samo mogucnost ne, ako ih ikad cujem sa jacim lampasem to ce biti verovatno moj lampas koji sam prvo kupio pa slusao :D A trenutno vala nemam ni para da dobacim 1500+ evrica za polovan amp, ali bice vremena, bitno je da Focal ima potencijala i za bolje i da sam izvor skockao kao i kablove, u neko dogvledno vreme planiram svakako jace lampice! 

TO:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

 

13 minuta ranije, Krca44 said:

Audio Research ili VTL tesko da je na granici Handmade/DIY.   Oni su Handmade ali za DIY treba imati puno znanja pa napraviti tako nesto.   Pominjem njih jer oni jesu "brend".

Da su brend jesu. a brend su i neke druge domsaće "firme". Koje takodje prave i prodaju pojačala.

BTW ima DIYera koji imaju itekako puno znanja i prave vrhunske stakliće.

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, Krca44 said:

Audio Research ili VTL tesko da je na granici Handmade/DIY.   Oni su Handmade ali za DIY treba imati puno znanja pa napraviti tako nesto.   Pominjem njih jer oni jesu "brend".

Ako ikad budem bio u mogućnosti i odlučim da uplovim u lampaške vode, jedan od ova dva proizvođača će sigurno biti prvi izbor.

Pogotovo za preamp.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, siroma said:

BTW ima DIYera koji imaju itekako puno znanja i prave vrhunske stakliće

Sigurno, htedoh reci da za nas obicne korisnike to jeste maltene nemoguce.

Da ima ovde ljudi koji su odlicni konstruktori, proizvodjaci ili DIYeri, znam i drago mi je.

Link to comment
Share on other sites

OK priznajem da to verovatno stoji kao tacno, gledajuci kvalitet,  samo mislim da brend verovatno ima prednost pri izboru u odnosu na Svajs, sem kad covek poznaje Svajsera koji ce mu napraviti aparat.

Da ne filozofiram previse, znas gde ja stojim i sta mislim posto koristim Sindricevu tehniku.  

Pozdrav, Krca   :)

Link to comment
Share on other sites

Čestitam na unapređenju.

Samo da napomenem. Oba strujna kabla u i iz Power supply su jeres za ovaj upgrde.

Da je moje, zamenio bi ih već u prvoj nedelji života u mom sistemu.

Pretpostavljam da je ovaj glavni vezan na neki ispravljač koji ide u struju?

Onaj drugi što je umotan koristi DC 3.5mm džek i neki specijalni, koliko može da se vidi.

Modifikacija do 100e (u zavisnosti od konektora i izvođača), koja bi učinila čudo u zvučnom smislu.

Te žice kao na kineskim igračkama su mi potpuna enigma kod tako ozbiljnih firmi.

https://www.son-video.com/article/alimentations-separees/m2tech/hiface-supply-evo#galerie

 

948277-m2tech-hiface-evo-24192-with-exte

 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Father said:

Power supply sadrži bateriju unutar kućišta koja se puni sa onim adapterom, ili sam ja nešto loše video?

Kada se sluša muzika nema direktne beze sa strujom?

Zavisi od položaja preklopnika, samo baterija ili baterija plus dopunjavanje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...