Jump to content


Jimmy018 sistem


Jimmy_92

Recommended Posts

Do 10% vrednosti sistema za kablove,mojih 2c.Podrzavam nabavku polovnih zbog cene,platiti za takav nov kabl koji je 50% cene zvucnika ili 100% izvora bilo bi zaista suludo.

Nista nije suludo kada se cuje i odluci. ;-) Ovaj kabl sam polovan platio koliko i asus stx sa opa2111 i nidje veze. Ja vise verujem u ono da su i kablovi ravnopravna komponenta sistema jer sam cuo ogromnu razliku a kada se to desi uradim sve da to sebi pribavim i pored cene. :wave2

Link to comment
Share on other sites

ja isto razmisljam o dacu ali lampaskom,koji dac planiras da uzmes :)

Uhhh blage veze nemam... Sto se tice ovih diy kineskih sumnjam, imam dozivotnu averziju prema njima. :D Znam sta ne zelim a to sta mogu da uzmem ne znam dok se ne pojavi, ja obicno kupujem kada nesto iskrsne. Retko imam odredjeni uredjaj u planu. I da, necu lampaski jer imam sedru. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako to radi - jel valja sta taj Moon. Trebalo bi da si izgubio nervozu i ostrinu u sistemu ako si je imao sa Sony - jem a da dobijes ono sto treba - zna se sta Moon nudi . To si dobio na probu koliko mi se cini

Nisam ga iskljucio od kako je stigo, rucao sam u svit spotu da bih slusao muziku :D Bas tako, muzika tece i sve je chill, nesto sto je pre paralo usi sada zvuci kao lepa melodija. Bas je kad da sam promenio kutije ili dodao sub, ne znam ni ja ali ovo nije zdravo. Toplina koju je sedra davala nije nestala, bukvalno su dobre stvari prosle amplifikacije sada postale za 3 klase bolje... :) Ja sam prezadovoljan, jeste na probi je.

Čestitam mladi kolega, nadam se da ćeš biti zadovoljan kao što sam i predvideo.

Samo mala napomena, pusti pojaÄalo da radi par sati pre nego kreneÅ¡ da donosiÅ¡ utiske. Ako nije radilo (a nije) par meseci, trebaće mu nekoliko sati da se dozove svesti.

Hvala sensei! :klanjanje Da, duze vreme je stajalo u kutiji. Naravno, ne gasim ga dok ne legnem da spavam. A onda cu da ga sanjam :spavanje

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan, jeste na probi je.

Naravno, ne gasim ga dok ne legnem da spavam. A onda cu da ga sanjam :spavanje

Lep taj Moon-cic :facehearts i ja sam ga nekad sanjao al' nikad dosanjao.

Imas izlas za slusalice pa mozes da ga stavis u spavacu sobu uz krevet, taman da ga ne gasis...

Koliko ja vidim, to pojacalo ostaje kod tebe, jel da?

Ajd uzivaj!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Lep taj Moon-cic :facehearts i ja sam ga nekad sanjao al' nikad dosanjao.

Imas izlas za slusalice pa mozes da ga stavis u spavacu sobu uz krevet, taman da ga ne gasis...

Koliko ja vidim, to pojacalo ostaje kod tebe, jel da?

Ajd uzivaj!

:wave2

Zasno ne probas neki moon sa tvojim kutijama, znam da tragas? :) Ako ga stavim u spavacu stavicu ga kod keve i caleta, jos sam mlad za licnu spavacu sobu. :D 99% ostaje! Hvala :cheers

Link to comment
Share on other sites

Zasno ne probas neki moon sa tvojim kutijama, znam da tragas? :) Ako ga stavim u spavacu stavicu ga kod keve i caleta, jos sam mlad za licnu spavacu sobu. :D 99% ostaje! Hvala :cheers

Zato sto je EC jednostavno bolji match za B&W, barem za moj ukus...

Moon je po meni potpuno druga prica, a da je lep ko lutka - jeste, pogotovo modeli iz Evolution serije.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...