Jump to content


Filips' sistem


Филип

Recommended Posts

45 minuta ranije, Kuršum said:

Nije ni izgovoreno, nego je napisano, doduše istina pomalo "hrvacki". :P

A ovo sa tačkom ne znam na šta se odnosi, ne videh da sam gde ispustio da je turim.

Ne kritikujem već mi bio divan uvod za komentar na sistem,  a tačka se odnosi na case close u gradnji ovog sistema posle uvođenja tog transporta koji Filip najavljuje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Melco N1ZH - kompjuter i NAS u jednom uređaju.

Zvučno dokazan u mom sistemu, neverovatan skok u zvuku u poređenju sa MacBook Pro, preko usb veze. Živi dokaz da je transport itekako bitna (rekao bih nenadoknadiva) karika u lancu.

Inače, ovo je model iznad onog koji sam imao na probi. Kvalitetnije i lepše kućište od aluminijuma, kvalitetnije i veće dvostruko napajanje (medical industry grade), izolovani ethernet ulazi, veći  kapacitet HD-ova (2 x 3TB).

Povezan sa D400 USB kablom.

http://www.kogaudio.com/melco/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovako pravo iz kutije, zvuk dosta dobar.

Za neke zrelije utiske trebace vremena posto je uredjaj nov (ukljucujuci i strujni kabl), ali s obzirom da se "mladji brat" Melco N1A vec odlicno pokazao, ocekujem jos vise od N1ZH.

Inace, uredjaj je prakticno plug 'n play (USB kabl do Devialet i LAN kabl do kucnog rutera), ima odlicno uputstvo i intuitivan meni.

Ripovanje CD albuma putem Asus eksternog optickog drajva je jednostavno. Ostatak muzike cu iskopirati direktno na HD (2 x 3TB, po defaultu RAID 0).

Backup ce obavljati Lacie 2big NAS (2 x 3TB).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...