Jump to content


Sci-Fi serije


UglyKid

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Pogledao sam prve dve epizode, one spojene... Jebote, onoliko patetike u dijalozima ne videh odavno. Užas.

Gluma - katastrofa. Sama priÄa ima potencijal ali džaba kad mi je MUKA od likova i njihovih ljigavih konverzacija. O onome kad je dinosaurus "sekaÄ" zgrabio onog tinejdžera i poÄeo da mu glocka nogu kao pekinezer radije ne bih...

Toliko sam lud da ću da odgledam i treću epizodu, ako izdržim do trećine a da ne povratim creva.

Link to comment
Share on other sites

Al ste napljuvali seriju, nemojte suditi po prvim epizodama sacekajte bar prvi serijal, bice dobrih i zanimljivih epizoda sigurno.

Prica ima potencijal, novca izgleda imaju, kad producenti vide kako prolazi serija i kakvi su komentari, stegnuce scenariste (koji valjda vise ne strajkuju) ima i propusta ali nazalost trenutno u ovom zanru nema nista bolje, a da je novo i da nije emitovano i odgledano, odoh da gledam trecu (drugu)epizodu.

Link to comment
Share on other sites

Ti kanda i nisi pravi PanÄevac? :order

Gde može da bude loš film gde gledaš zombije po parku, domu vojske i ostalim poznatim lokacijama. A i nevezano za to, film je dovoljno loš da je već zabavno gledati tu lošoću, tako da sam se divno proveo kad je bila premijera u Sava Centru. Da ne priÄam što znam i jednog od zombija, pa mi je to dodatno ulepšalo celu stvar :banana

Link to comment
Share on other sites

Ti kanda i nisi pravi PanÄevac? :order

Gde može da bude loš film gde gledaš zombije po parku, domu vojske i ostalim poznatim lokacijama. A i nevezano za to, film je dovoljno loš da je već zabavno gledati tu lošoću, tako da sam se divno proveo kad je bila premijera u Sava Centru. Da ne priÄam što znam i jednog od zombija, pa mi je to dodatno ulepšalo celu stvar :banana

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa The Event-om poceo dosta ambiciozno, a onda me smorilo, pa sam odustao na pola sezone.

Haven - pored ociglednih nedostataka i rupa u prici mi je nekako draga pa ne odsustajem od nje.

American Horror Story - sudeci po prvoj epizodi ima dosta potencijala. Izasla je i druga epizoda.

Lexx - nesto starija serija, totalno blesavo, prikazivali su je i u Americi ali bez eksplicitnih scena ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...