Jump to content


Imate li gramofon?


Bujodrag

  

143 members have voted

  1. 1.

    • Da, i redovno ga koristim
      77
    • Da, i povremeno ga koristim
      21
    • Da, ali ga retko koristim
      17
    • Ne, ali bih voleo da ga imam
      13
    • Ne i ne zanima me
      10
    • JoÅ¡ jedna glupa anketa koja samo poveÄ?ava veÅ¡tači gramofonski hajp
      5


Recommended Posts

E pa Nino od danas ima gramofon :)

Danas u razmeni za tjuner sa kolegom sa foruma box-om uzet Music Air gramofon bez glave... Nadam se i da će dobro da me služi jer ga nisam palio uopšte a verovatno i neću dok glava ne stigne :)

img0108ru.jpg

Naravno dajte mi neke predloge za glavu ali neÅ¡to poÄetniÄko, ne treba mi niÅ¡ta skupo :)

Preamp će verovatno utrÄati Nad pp2 ili neÅ¡to sliÄno, ja posedujem lampaÅ¡ki preamp ali je linijski, nema phono sekciju.

Ljubav prema crnoj dami je bila jaÄa od digitalija :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

upravo tražim gramofon.... imao sam... pa se istrošio od upotrebe..... sada u ponudi imam nekoliko varijacija na temu i razmisljam se... da li da izaberem ili se ipak još malo strpim....

trenutno gledam...

1. Technics - QUARTZ SL-QD33 GRAMOFON - 100e

2. Tehnics SL D3 - 70e

3.Omnitronic DD-2250 - o ovome sam bas ovde na forumu citao... karakteristike.. HVALA na informacijama!!!! 100e

Ako neko ima TIP - Cenio bih puno... Unapred hvala!

Pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

Тај Омнитроник је копија ТехникÑа 1210, ова два предходна Ñу плаÑтиканери.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Trenutno aktuelna vrteska - Dual CS 505-3 (od 2009. godine)... Za sada zadovoljan zvukom, ispravan gramofon, dampiran, resio sam se onog odvratnog gumenog mata, zamenio RCA konektore na interkonektu... Cak sam improvizovao i onaj zupcasti pitch remen. Zvucnica je Grado Black. Pre nje je bila Ortofon 510 MkII.

Kada finansije budu omogucile kupovinu drugog, boljeg, lovicu nekog matorog Thorensa - to mi je velika zelja..

post-11776-0-69407400-1325796556_thumb.j

post-11776-0-69407400-1325796556_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

KonaÄno i ja mogu da se pridružim ekipi kako valja

AT120e na Dual 502 (matoro govedo), pojaÄalo Braun A 501

SluÅ¡am ploÄe SVAKI DAN i obožavam da ih sluÅ¡am. Da ih prevrćem- teÅ¡ko da me mrzi, joÅ¡ uvek sam mlad XD A i gramofon je auto stop, tako da je ok dok je hladan...

Greje se matoro govedo, radi mnogo.... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ðије потребно, мада...... али Ñамо мало квалитетније Ñлике, ове прављене дигитроном и ниÑу нешто.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ðије потребно, мада...... али Ñамо мало квалитетније Ñлике, ове прављене дигитроном и ниÑу нешто.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Wow za nov supex ,to je danas vrednost koja se ne moze iskazati u novcu.jedino Å¡to tako dugo stajanje može da dovede do propadanja gumenih dela na nosaÄu igle,desilo se drugaru sliÄno sa clearaudio nakon 10 g stajanja iako je bila neodpakovana ali da nr baksuziram,on baÅ¡ kad se žali na to pomene svoja dva supexa koji posle 35 godina joÅ¡ uvek rade.zaista vrhunski kvalitet,ja kao konaÄno reÅ¡enje planiram linn glavu koja je supexov rad.

Link to comment
Share on other sites

Wow za nov supex ,to je danas vrednost koja se ne moze iskazati u novcu.jedino Å¡to tako dugo stajanje može da dovede do propadanja gumenih dela na nosaÄu igle,desilo se drugaru sliÄno sa clearaudio nakon 10 g stajanja iako je bila neodpakovana ali da nr baksuziram,on baÅ¡ kad se žali na to pomene svoja dva supexa koji posle 35 godina joÅ¡ uvek rade.zaista vrhunski kvalitet,ja kao konaÄno reÅ¡enje planiram linn glavu koja je supexov rad.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...