Jump to content


Aktivne zvucne kutije


pera451

Recommended Posts

2 sati ranije, zflazar said:

nadam se da ce ne prica uozbiljiti do sledeceg hifi show-a i da ce zvucnici od 7-10k evra imati manje mirisa na tek osusenu farbu

Iz koje si ti rupe (opet) izmileo? Taman sam mislio da sam sa forumašima sklopio primirje, kad ono, počinju da nadiru iskompleksirane audiofilske "stare kuke". 

Ne znam otkud ti taj cenovni opseg, prvi put ga vidim. Inače, zvučnici nisu na prodaju, sad su već izgrebani i malo olupani.

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, Father said:

Ok, to me je zanimalo. Znači unutar kutije postoji razvod za sve komponente i njihova napajanja. Hvala

Koja je uobičajna potrebna dužina strujnog kabla iz vašeg iskustva i zahtevnost celokupne elektronike unuitar zučnika u odnosu na eventualni presek i kvalitet kabla. Ako sam dobro ispratio pojačala unutar zvučnika su D klasa, ili grešim?

Unutar kutije je naponski kabel duzine samo 7-8 cm, presjek nije kritičan, standardno.

Napajanje je jedno samo zato sto upotrebljavam sve komponente od istog proizvođača a oni imaju to kompatibilno tako da je switchersko napajanje i za DSP i za D class module.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...