Jump to content


esi nEar 08 eXperience


Bujodrag

Recommended Posts

Cena sprava u studiju je priliÄno bitna.MuÅ¡terije koje dolaze u studio žele da vide besne uredjaje, jer onda misle da je i studio dobar.Narodnjaci su Äuli da su MAC i Genelec dobre sprave, dakle, u studiju ne smeju biti Hackintosh i DIY.

Link to comment
Share on other sites

Cena sprava u studiju je priliÄno bitna.MuÅ¡terije koje dolaze u studio žele da vide besne uredjaje, jer onda misle da je i studio dobar.Narodnjaci su Äuli da su MAC i Genelec dobre sprave, dakle, u studiju ne smeju biti Hackintosh i DIY.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Pa za moje neiskusno uvo zvuce mnogo lepo. Ja sam presao sa kucnih racunarskih 2.1 na ESIje i razlika je naravno ogromna. Koristim ih i kao izlaz za racunar kad gledam filmove i za slusanje muzike. U sobi sam od oko 25m2 i ovi zvucnici definitivno mogu da razvale celu sobu vec na trecini snage je po meni neprijatno glasno. Sinoc i jutros sam preslusao Norah Jones - Greatest Hits i cuje se mnogo detalja koje ranije nisam cuo.

Doduse ja slusam preko Airport express-a tako da nije hi-def ali ja sam potpuno zadovoljan sa zvukom koji se dobije.

Link to comment
Share on other sites

kad pomenu "mali desktop"...

svojevremeno (a mislim da je jos uvek aktuelno, radnja u BGD) je bila jako interesantna akcija za stariju seriju Adam monitora, model je A5... i to bas ovakav, crni klavir lak finis.

post-20021-0-13503900-1338545063_thumb.j

cena je bila ispod 500 EUR za par, pa ako ti je na bilo koji nacin primamljiva ovakva ponuda dobices sve neophodne podatke na PP

zvuk samih kutija, nadam se, ne treba posebno... ;)

Pozz

post-20021-0-13503900-1338545063_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

kad pomenu "mali desktop"...

svojevremeno (a mislim da je jos uvek aktuelno, radnja u BGD) je bila jako interesantna akcija za stariju seriju Adam monitora, model je A5... i to bas ovakav, crni klavir lak finis.

post-20021-0-13503900-1338545063_thumb.j

cena je bila ispod 500 EUR za par, pa ako ti je na bilo koji nacin primamljiva ovakva ponuda dobices sve neophodne podatke na PP

zvuk samih kutija, nadam se, ne treba posebno... ;)

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...