zexoni70

ULTRA HD realno kada ga ocekivati?

Recommended Posts

Znaci da lepo preskocim BluRay i trenutni 3D? :)

Jbg i ja taman lepo mislio da se skrasim na 1920x1080p kad ono izlazi ovo cudo,znaci 50G30E mu dodje kao omanji televizorcic naspram ove grdosije! :1038::-D

A možemo da preskoÄimo i 4K2K.

E u to spada i ona cuvena "a da ti ipak sacekas Septembar da izadju novi modeli i onda lepo uzmes taj noviji"! :-D

I tome nikada kraja! :grin:

Sto se mene tice i 1920x1080p je mnoogoooo i kod nas za sada nedovoljno iskorisceno!

Realno, da bi video celu rezoluciju od 2Mpix preporuka je 60" tv na 2m gledanja. Meni je to dovoljno za monitor a ne za tv tj postavlja se pitanje realne potrebe za povecanjem dijagonale i rezolucije. Videcemo na dalje ali osim ako to ne pomogne nesto oko realnijeg 3D 4k rezolucija nece biti must have.

Ovaj od 73 inÄa :klanjanje je OK , cena 1599 USD.

Svakako, Mitsubishi dlp-televizori imaju ubedljivo najnižu cenu, spram dijagonale !!!

Ali, mislim da ih ima samo u USA...

Ok, tehnicki je to moguce i super sto se ide dalje ali realno.... cemu? 2MPix vecina ne iskoristi i vidi jer sedi predaleko od tv a sta sa ovih 4 ili 8?

Ok, tehnicki je to moguce i super sto se ide dalje ali realno.... cemu? 2MPix vecina ne iskoristi i vidi jer sedi predaleko od tv a sta sa ovih 4 ili 8?

Just IMAGINE... u 7680x4320 !!!

lucha_libre.jpg

Mozes da ih zamiljas u kojoj god hoces rezoluciji.... realno.... na 2m treba ti 60" ekran za 1920x1080.... koliko ljudi posmatra to sa te razdaljine???