Jump to content


TV Kartica


mdragoslavm

Recommended Posts

Pozdrav . Potrebna mi je odgovarajuca TV Kartica[odgovarajuceg kvaliteta , u skladu sa pratecim komponentama] . Monitor je Samsung T220 , graficka asus eah 36-50 , maticna AsusP5Q , kuciste PCa normalne velicine. Kablovska SBB . Potrebna mi je Tv kartica da bi povremeno gledao TVprogram , u kuci posedujem 1 televizor a zena i sin cesto imaju prednost .Unapred hvala [nisam gadljiv na polovno]

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog je "LEADTEK TV Pro 1920"...TV Pro 1920

Prikaz kartice

Cena oko 50 eur,NOVA kartica.

Jedino se pominje na nekim forumima(i domacim i stranim) da kartica hoce da pravi probleme sa zvukom :listen ,ali je i to resivo. :banana

Ja licno imam u kompu "Gigabyte GT-P5100"...basic varijanta TV kartice,radi dobro na XP-u...ali NE RADI na Vista i 7.

Zadovoljan sam slikom preko SBB-a...za ulozen novac.

Vi jos proverite na netu karakteristike TV Pro 1920...

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Leadtek Palm Top DTV200 H

Ovo gore ti je hibridna TV kartica sto znaci da hvata i analogne i digitalne kanale, posto si na SBB, mislim da oni imaju digitalnih kanala, tako da bi to onda mogao da uhvatis bez problema i ulaganja nekog novca u nadolazecu tehnologiju, ipak na njoj imas i staru i novu DVB T2 tehnologiju. Ja je imam i slika je fenomenalna na TFT monitoru, pogotovo HD materijal, pozz.

Link to comment
Share on other sites

Jedno glupo pitanje ? Ako preko SBB uzmem neki digitalni prijemnik ili sta vec se dobija od uredjaja da li bi onda mogao da prodjem bez kupovine TV kartice . Da li bi onda mogao da gledam tv program na monitoru (samsung T220) Mozda bi onda dobio i digitalni signal i jos jedan tv u kuci ??? :oops: [zainteresovan sam za njihon internet a uz njega se dobija besplatno neki digitalni risiver]

Link to comment
Share on other sites

Jedno glupo pitanje ? Ako preko SBB uzmem neki digitalni prijemnik ili sta vec se dobija od uredjaja da li bi onda mogao da prodjem bez kupovine TV kartice . Da li bi onda mogao da gledam tv program na monitoru (samsung T220) Mozda bi onda dobio i digitalni signal i jos jedan tv u kuci ??? :oops: [zainteresovan sam za njihon internet a uz njega se dobija besplatno neki digitalni risiver]

Link to comment
Share on other sites

ja koristim winfast 2000 expert. kad sam je kupovao citao sam da joj je odnos cena kvalitet veoma dobar. Ima i solidne pratece programe za montazu filmova i slicno.. cena pre oko 2 godine oko 50evra..

Link to comment
Share on other sites

Evo bas naletih na TV koji hvata DVB T2 standard, evo vam link i procitajte specifikaciju TV`a i nacicete dole u dnu kod TV Tuner`a potvrdu da hvata DVB T2. Kao sto vec negde rekoh, na TV`ima necete, barem sto sam ja do sad video, naci specifikaciju DVB T2 nego "Mpeg4 H264", znaci svaki TV koji imao ovo u svojim specifikacijama znajte da taj TV moze da uhvati "DVB T2" HD signal kao sto je RTS HD tj. RTS 1 u HD definiciji. Evo vam link:

http://www.tehnomanija.rs/katalog/sony-televizor-lcd-kdl-22bx200baep.html

Nadam se da nije protiv pravila foruma, samo objasnjavam kako prepoznati odredjenu tehnologiju :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Dakle evo ga taj Risiver za hvatanje digitalne televizije i da, prikljucicete ga na najobicniji TV, prikaciti antenu krovnu na njega i uhvaticete sve sem RTS HD sto ce reci da ovaj uredjaj nije DVB T2 za koji se format nasa zamlja odlucila. Znaci uhvaticete neke kanale, ali od HD signala sa ovim uredjajem mislim da nemate mnogo sanse. Po meni bacen novac. Nije prodavac kriv, nego nasa Drzava koja je rekla da ce uzeti DVB T pa se predomislila posle odredjenog vremena i uzela DVB T2, tako da ima dosta ljudi koji su kupili DVB T televizore bas zbog objave nase Drzave u to vreme, budite oprezni!!! Evo ga link:

http://www.tehnomanija.rs/katalog/vivax-digitalni-risiver-dvb-t-114.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...