Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Na žalost(ilitii na moju sreću)osobno sam zalutao u vremenu (Å¡to se zvuka tiće) pa mi se osobno dopada "sinergija"Wharfedala i Rotela. SluÅ¡ajaÄuvÅ¡i neke "reference" bio sam blago rećeno raoÄaran .ZaÅ¡to ovo piÅ¡em?.NE MOJTE se odreÄ old -timera ako želite dobar zvuk (sound) no bad things).

Link to comment
Share on other sites

Na žalost(ilitii na moju sreću)osobno sam zalutao u vremenu (što se zvuka tiće) pa mi se osobno dopada "sinergija"Wharfedala i Rotela. Slušajačuvši neke "reference" bio sam blago rećeno raočaran .Zašto ovo pišem?.NE MOJTE se odreč old -timera ako želite dobar zvuk (sound) no bad things).

Taman posla. Srednje ime mi je "vintage". :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Ja sam Aleksandar iz BaÄke Topole.nekada davno 90 godina pa sve do 2001 sam se aktivno i jako puno bavio muzikalijama i svim ostalima Å¡to ide uz to.Bio sam na kraju sve rasprodao ali vremenom Äovek shvati da mu fali sve to.I tako ponovo sam poÄeo da sluÅ¡am kvalitetniju muziku.Mislim da i ja imam dosta toga da pomognem

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Ja sam Aleksandar iz BaÄke Topole.nekada davno 90 godina pa sve do 2001 sam se aktivno i jako puno bavio muzikalijama i svim ostalima Å¡to ide uz to.Bio sam na kraju sve rasprodao ali vremenom Äovek shvati da mu fali sve to.I tako ponovo sam poÄeo da sluÅ¡am kvalitetniju muziku.Mislim da i ja imam dosta toga da pomognem

Dobro dosao Coa, svaka ptica svome jatu leti ....Sta ti je sistem trenutno :wave2

Link to comment
Share on other sites

nakamichi OMS 2E cd,JVC JA-s77 pojaÄalo i Infinity reference 30

I vise nego dobro za pocetak, odnosno povratak u hi - fi, jedino mi Infinity tu ne uliva poverenje, imao sam Reference 60, Reference 2.5 i bio jako razocaran , nemam poverenje u tu firmu no nebitno mozda je kod tebe druga prica

Eto od mene kolegijalna preporuka mozda da bacis akcenat na tu stranu kad budes nekad nesto menjao

Napravi neku fotkicu pa lagano u vasi sistemi :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Ja sam Aleksandar iz BaÄke Topole.nekada davno 90 godina pa sve do 2001 sam se aktivno i jako puno bavio muzikalijama i svim ostalima Å¡to ide uz to.Bio sam na kraju sve rasprodao ali vremenom Äovek shvati da mu fali sve to.I tako ponovo sam poÄeo da sluÅ¡am kvalitetniju muziku.Mislim da i ja imam dosta toga da pomognem

Pozdrav Aco.

Sta mislis o kutijama MB Quart 1000 ? ;-)

:wave2

Link to comment
Share on other sites

I vise nego dobro za pocetak, odnosno povratak u hi - fi, jedino mi Infinity tu ne uliva poverenje, imao sam Reference 60, Reference 2.5 i bio jako razocaran , nemam poverenje u tu firmu no nebitno mozda je kod tebe druga prica

Eto od mene kolegijalna preporuka mozda da bacis akcenat na tu stranu kad budes nekad nesto menjao

Napravi neku fotkicu pa lagano u vasi sistemi :wave2

Imao sam MB Quart 1000 ,i ne znam šta mi bi ,prodao sam ih.Extra kutije.Ovaj Infinity ne svira loše,no videćemo vremenom kad se skupe pare
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...