Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zdravo svima, zovem se Vladimir, iz BG, imam 18 godina i zarazio sam se ploÄama kad sam otkrio par starih tetkinih. Muziku slušam STALNO (to ne mogu dovoljno da naglasim), uglavnom rok :hdphones . Tek sam poÄeo da sastavljam svoj prvi sistem i nadam se da ću ovde naći malo pomoći oko toga. Pozdrav svima :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav ekipo!!!

Evo ja sam novi Älan iz Novog Sada, festivalskog grada i meke za audiofile... ipak teško je kod nas biti naj zaluÄ‘eniji audio opremom jer srećom velika je konkurencija ;-)

Po malo nepristojno, ali nisam video da postoji mesto za predstavljanje novih Älanova pa eto pišem drugu poruku a da se nisam ni predstavio :roll:

Bilo kako bilo poruke mi još nisu odobrene od strane administratora pa će ovo nadam se biti moje prvo pojavljivanje na forumu? :unsure:

Pozdrav iz Novog Sada! :wave2

p.s.

Par razglednica za Älanove koji nisu bili u Novom Sadu, nadam se dobar razlog da nas posete :thumbsup2

post-26367-0-35749700-1316349214_thumb.j

post-26367-0-08044900-1316349230_thumb.j

post-26367-0-21704400-1316349253_thumb.j

post-26367-0-87290800-1316349269_thumb.j

post-26367-0-26587000-1316349286_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koristim i ja priliku da pozdravim sve Älanove. Već godinu i po dana lurkam po ovom ali i po nekim drugim forumima. Kako se konaÄno ukazala prilika za nabavku sistema, registrovah se. Nadam se da nećete zamjeriti ako postavim nepar pitanja glede izbora pojedinih komponenti...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav raja. :D

Nisam znao da Srbijom vlada gramofonski hajp (kako sam to sad proÄitao na ovom forumu), ali sam od malena želeo da napravim neku malu kolekciju ploÄa. Nikada nisam imao uslove za to, a sad kad završavam fakultet i kad sam za jeftine pare došao do lepog pojaÄala, pomislio sam da je ovo pravo vreme za ostvarenje starog sna. Baš zbog toga se prijavljujem na ove forume u nadi da će mi zajednica pomoći u sastavljanju nekog solidnog sistema!

Link to comment
Share on other sites

Postovanje svim clanovima

Vidim da je Novi Sad veoma zastupljen medju clanstvom, a sad ste upravo dobili jos jednog novosadjanina. Ono sto vidim da nije zastupljeno jeste elektronska muzika koju slusam u velikim kolicinama. Ali nisam iskljuciv. Nadam se da necu suvise odskakati od misljenja vecine...

Link to comment
Share on other sites

Da se predstavim. ZnaÄi Black Coffe .Tamo sam s kraja 50 ih.PoÄeo sa kao i većina HSR 48 pa onda neka Unitra ,pa R-314 + Wharfidsle 50 Laser i ko zna joÅ¡ Å¡to . Danas sam na Predpojaćalu "Narajan"Ney line 4+ Rotel 971 RB + E 50 Wharfidale "raglasni"- kao da na koncertima ne sluÅ¡amo glazbu preko razglasa. AMC cdm 7 cdp . Do kablovinja ne držim previÅ¡e (na Äemu).Osobno sluÅ¡am (cajke) tipa Patrisha Berber, Diane Crall i ostali gently jazz. Osobne preference su mi kava,alkohol i glazba-profesionalno. kao Å¡to ili kaj vidita od Zagreb sam (okolica)-"od" za mlaÄ‘e aj bok.

Link to comment
Share on other sites

Da se predstavim. Znači Black Coffe .Tamo sam s kraja 50 ih.Počeo sa kao i većina HSR 48 pa onda neka Unitra ,pa R-314 + Wharfidsle 50 Laser i ko zna još što . Danas sam na Predpojaćalu "Narajan"Ney line 4+ Rotel 971 RB + E 50 Wharfidale "raglasni"- kao da na koncertima ne slušamo glazbu preko razglasa. AMC cdm 7 cdp . Do kablovinja ne držim previše (na čemu).Osobno slušam (cajke) tipa Patrisha Berber, Diane Crall i ostali gently jazz. Osobne preference su mi kava,alkohol i glazba-profesionalno. kao što ili kaj vidita od Zagreb sam (okolica)-"od" za mlaÄ‘e aj bok.

Imamo puno toga zajedničkog. Dobrodošao na forum. morning1.gif:beer:listen

Link to comment
Share on other sites

Da se predstavim. ZnaÄi Black Coffe .Tamo sam s kraja 50 ih.PoÄeo sa kao i većina HSR 48 pa onda neka Unitra ,pa R-314 + Wharfidsle 50 Laser i ko zna još što . Danas sam na Predpojaćalu "Narajan"Ney line 4+ Rotel 971 RB + E 50 Wharfidale "raglasni"- kao da na koncertima ne slušamo glazbu preko razglasa. AMC cdm 7 cdp . Do kablovinja ne držim previše (na Äemu).Osobno slušam (cajke) tipa Patrisha Berber, Diane Crall i ostali gently jazz. Osobne preference su mi kava,alkohol i glazba-profesionalno. kao što ili kaj vidita od Zagreb sam (okolica)-"od" za mlaÄ‘e aj bok.

Dobro dosao, i uzivaj u trenucima provedenim sa nama.

Taj HSR sam imao i ja, pa prodao pre 20 tak i vise godina. (jos ga nisam zaboravio :( )

Od tada vise nista ne prodajem.....

Link to comment
Share on other sites

Cao. Nov sam na Forumu i trudicu se da budem aktivan. Vec sam precesljao dosta tema i stvarno ste SUPER. Zanimaju me skoro sve teme ali bicu najaktivniji na temama vezanim za muziku, posto sam sakupljac vinila, CD-a i DVD koncerata. Pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo i ja da se upisem. Pozdrav svima. Ljubitelj sam uglavnom hip-hop muzike, ali slusam i dosta soula, funka i jazza u zadnje vreme. Kao neki sam kolekcionar muzike, imam uglavnom dosta diskova i mozda nesto manje od stotinjak vinila. Ono sto sada napadam da kupim je technics 1200 :)

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima,

Zovem se Nikola, iz Krusevca sam, imam 23 godine i od nedavno sam usao u "pravi" svet Hi-Fi-ja nakon dugo godina slusanja kojekakvih kanti u sobi. Rekreativno se bavim muzickom produkcijom i slusao sam par monitora po studijima tako da je referentan zvuk u mojoj glavi formiran. Sada mi preostaje da dalje ucim i trazim pravi zvuk, iskreno se nadam da ce mi forum i clanovi kroz diskusiju i druzenje u tome pomoci. I naravno volim pivo... :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...