Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mole se novi Älanovi da svoju malenkost odomaćenom auditorijumu predstavljaju iskljuÄivo u ovoj temi. Hvala na razumevanju.

Pozdrav svima, zovem se Oliver eto imam neÅ¡to znanja i iskustva u hi-fi i muzici uopÅ¡te a i bavio sam se profesionalno jedno vrijeme ali ti dani su iza mene sada radim neÅ¡to sasvim drugo a hifa hobi rekli bi, samo za svoj guÅ¡t, imam nekih diy projekata koje možda mogao da objavim a inaÄe volim se baviti elektronikom pade mi napamet software u hardware haha pozz :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Da se predstavim: zovem se Irfan (kao korisnicko ime) i porijeklom sam Bosanac (nadam se da nikome ne smeta) a inace zivim u Skandinaviji. Volim muziku, hi-fi uredjaje, skupljam i slusam gramofonske ploce. Ne mogu se bas pohvaliti nekim high end sistemom ali sastoji se od slijedeceg:

- pojacalo Denon PMA 710

- gramofon Pro-Ject Debut 

- CD player Pioneer (neki nevazan model koji ionako samo skuplja prasinu)

- zvucnici Genexxa

 

Imam u planu da napravim svoje zvucnike ali to je za sada "na polici" jer neke druge obaveze imaju prioritete. 

 

Muzika, sve kvalitetno osim turbo-folk-pop sranja ali uglavnom klasicni hard rock i progresivni rock. 

 

Registrovao sam se na forum jer zelim da razmijenim iskustva ali uglavnom da pokupim znanje od pametnijih i iskusnijih. 

Toliko od mene za sada.

Link to comment
Share on other sites

Postovanje svima...

 

Ja sam Pepi,iz Kragujevca sam,uživam u dobroj muzici i zvuku.Pratim sve ovo odavno,pa je red da se i predstavim.

Imam nesto od uredjaja...

Akai AS 970-risiver

Akai AS 980-risiver

Akai AP 005- gramofon

Akai GXC 710D-dek

Kenwood 44SL-risiver

 

ZvuÄnike:

Akai SW 156

Heco LAB 2

Sansui SP 2500x

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima koliko vas ima ! :)

ÄorÄ‘e Stefanović iz Subotice, 74. godiÅ¡te, profesor engleskog jezika. Ljubitelj vintage sterea, raÄunara, mobilnih i sliÄnih 'gedžeta', a isto tako i dobrog jela i pića, uvek raspoložen za druženje... :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi. Dobih dojavu da su nova pravila na snazi - da se ne briÅ¡u postovi Älanova - pa odluÄih da se vratim posle Äetiri godine odsustva. PoÅ¡to mi je u meÄ‘uvremenu stara mejl adresa ukinuta, a lozinku sam odavno promenio i zaboravio, molim moderaciju da mi spoji postove sa profilom Zvuchniak jer sam to ja, ako je moguće naravno. Ako nije, nema veze. 

Ako treba da dokažem da sam ja pomenuti, dokazaću mada ne znam ko bi imao išta pametno od toga da se izdaje kao taj krelac tj. kao ja :)

 

 

Koji si ti kralj. Nemam dva naloga da bih pisao sa oba. Nisam Äitao ovaj forum najmanje tri godine, a link ka mejlu administratora nisam nigde mogao da naÄ‘em. Nalog Zvu sam otvorio danas da kontaktiram rukovodstvo foruma da zamolim da mi se spoje nalozi i to na nagovor drugara koji mi je rekao da je sada bolje/slobodnije - manje autokratski jer sam iz tog razloga prestao da piÅ¡em na nekoliko foruma.

Odoh ja, ne znam ni što sam se vraćao. Mogu da se promene pravila foruma ali mentalni sklop ostaje.

SrdaÄan pozdrav  :)

 

 

Banovan.

Å teta ukoliko je to zaista bio Zvule.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...