Chowek

Novi članovi

Recommended Posts

3 minuta ranije, Bujodrag said:

A razumeš zašto volim taj vic  

A ima i istine u njemu. Malo.  :D

Razumeo sam ga onako kako sam ga razumeo. Nasmejao sam se i tvrdim - 100% istina!

Hahahahaha...

Jedan moj dobri prijatelj jednom davno mi je rekao:

"kad sam bio p...a, ziveo sam kao p...a!

Velika istina!

Samo nek je zdravlje, bez straha budimo ljudi!

Svako dobro svima pa i njima!

Ovo naravno nema veze sa prethodnim postom koji je po meni pozitivan onoliko, i bas zbog toga sam samo bio slobodan da nastavim u pozitivi!

On 4/14/2018 at 19:17, Vlajo said:

Ovo

i ovo:

Btw, Muppet bubnjar je odličan.

Ali, ovo je pravo mapet remek delo:

Forgive me Ginger Baker where ever you you are....

A imam i ploču, negde.

Pozdrav svim ljubiteljima "lepog zvuka" od moje malenkosti!!!

Kako kućni red nalaže ovde sam da kažem koju reč o sebi! Povratnik sam jer sam nekada kao tinejdžer provodio noći i noći uz moju "prvu ljubav" Kenwood KR-1400 uparen sa (ništa mlađim) Siemens kutijama čijeg se modela sada više i ne mogu setiti! Bilo kako bilo ta kombinacija je tako lepo zvučala da je se uvek setim sa setom!!! 

Danas ... posle 2 decenije tavorenja konačno finansije dozvoljavaju da se vratim mom "poroku"!!! Što se trenutnog stanja tiče još uvek nemam formiran sistem i posedujem samo tangecijalni gramofon JVC AL-E77BK koji sam pribavio po zaista niskoj ceni (nešto manje od 25€) koji je zaista očuvan za svoje godine! Uskoro nastavljam dalje, a želja mi je da sastavim jedan da kažem "analogni sistem" i to nešto skromniji za početak pa uz vašu pomoć bih to nadograđivao polako!

Za kraj o zvuku koji volim!!! Instrumentalna i ambijentalna muzika (Vangelis, Jean-Michel Jarre, James Last, Kitaro, Space, ... ), a zatim u dobroj meri i stari dobri Hard Rock i sve njegove varijacije (Pink Floyd, Deep Purple, The Who, CCR i da ne nabrajam dalje)!!!

Eto ... ukratko!!! :D

ja se nisam predstavio, odmah na savetovanje. :D

Ja sam mladen iz krusevca, vazda zelim da napravim normalan sistem, vukao sam se sa mikrolabovima a sada dosao ovde da me iskusniji savetuju kako da krenem. :) 

sviram gitaru nekih godinu dana, bavim se programiranjem, pravim kojekakve vrednosti :D  i volim da slusam uglavnom gitarsku muziku, rok, bluz i slicno.