Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav svima. Tomislav iz Zagreba. Muzika mi je važna i volim je slušati na način da uživam u svemu što je zabilježeno na mediju. Pratim Hi-Fi filesi i mislim da je vjerojatno najbolji časopis u regiji takve vrste. Na forum svratim malo upratiti šta se piše, a usput uvijek i nešto naučim.

Hi Fi mi je hobi, koji me ponekad više, ponekad manje drži.  Imam posložena dva sustava: 

1. dnevna soba Marantz PM 8005 i Marantz NA6006 u kombinaciji s B&W 685 S2 (koji su na odlasku). Mijenjaju ih Sonus faber Venere2.0. 

2. spavaća Teac R300 s QAcoustics 3020 i ChromeCast Audiom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Veliki poz fanovima dobre muzike i opreme, ja sam Zeljko,dolazim iz jednog malog mesta pored grada Sombora, 1974 godiste sam, oduvek slusam muziku i uzivam u dobroj opremi.Zanrovi koje uglavnom slusam su metal, progressive rock, grunge, jazz i elektro(probrano samo)....

Od opreme imam Linn Majik I integralca iz sredine devedestih godina, SPendor kutije, dac pravljeni sa wolfson cipom.

Cd plejer denon 1290, kablovi su Kimber 4 pr zvucnicki, IC kablovi su chord a ostali pravljeni od kimbera, strujni je nista posebni,kupovni ....za sad toliko.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, momci i devojke! Krenuo lagano u svet hi-fi-ja, volim muziku ali sad prvenstveno zbog klinca koji pokazuje interesovanje za muziku nabavio nešto opreme. Dakle, što kažu u vojsci: "po spisku" i "na licu" Onkyo TX-NR414 A/V risiver i Onkyo SC380 zvučnici. To je neka osnova na koju ću daje da nadograđujem, menjam, izbacujem, vraćam... :)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, shortshifter said:

Pozdrav, momci i devojke! Krenuo lagano u svet hi-fi-ja, volim muziku ali sad prvenstveno zbog klinca koji pokazuje interesovanje za muziku nabavio nešto opreme. Dakle, što kažu u vojsci: "po spisku" i "na licu" Onkyo TX-NR414 A/V risiver i Onkyo SC380 zvučnici. To je neka osnova na koju ću daje da nadograđujem, menjam, izbacujem, vraćam... :)

pozdrav !!!....i ja sam  nov na  forumu,ali sam dugo  u haj faju....uzivaj, forum je odlican,puno covek toga moze nauciti.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Vec dugo pratim hi-files forum ali sam se tek sad registrovao. Inace sam ljubitelj i vlasnik Sony ES komponenata. Mogu reci da sam pocetnik u audio svetu (nekih 3 god) i jos ucim. Od trenutne opreme, imam amp 690es, tuner 590es, dek 790es, dat 59es, cd x333es, eq nije es (nemoguce pronaci) ali zadovoljava, seq 411. jedino gramofon i zvucnici odstupaju od Sonija, Thorens 145mk2 i Infinity Kappa 6.2 series 2. Znam da moze bolje, ali ima vremena, kad se bude imalo vise para, bice i bolje opreme :) jos jednom, pozzz svima ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima. Evo i ja da se upišem, jer sam već decenijama poklonik audio sveta, doduše ne baš fanatik, ali onako veliki ljubitelj. Dugo već pratim ovaj forum, ali sam često menjao komponente u potrazi za postavkom, koja mi leži, pa sam juče konačno rasprodao i poslednju stavku iz sistema i sad opet krećem nanovo sa ovim začaranim krugom. Imam već neke ideje u glavi, ali otom potom. Kako koju komponentu nabavim, tako ću objavljivati. Nadam se prijatnim trenutcima provedenim na ovom forumu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Pozdrav svima, zovem se Igor i pisem iz Subotice. Dugo godina sam ljubitelj muzicke tehnike, u raznim formama i za razne namene. Bio sam i DJ svojevremeno.

Trenutni sistem mi se sastoji od stereo risivera Harman Kardon HK 3490 i zvucnika JBL Studio 230... Planiram upgrade, za pocetak - zvucnike.

Dok sam bio mali, imali smo u porodici Technics stereo risiver, pa mi je ostala neka posebna nostalgija i ka tom brendu. Od njih posedujem dva DJ gramafona SL-1210 mk2 i slusalice RPDJ-1210 ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...