Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Evo druÅ¡tvo da se i ja predstavim kao novoregistrovani Älan : Nadimak  mi je Badžo  po tome me u glavnom znaju u mom mestu. Volim dobru muziku bez obzira jeli to pop rok ,ozbiljna  ili džez.Po struci sam elektrotehniÄar jake struje a hobi mi je elektronika . Od audio brendova perferiram Tehniks ( osim zvuÄnika )  Pratim hi fi forume duže vreme i sa njih sam dosta nauÄio , zahvaljujući Vama dobrim ljudima koji nesebiÄno delite svoje znanje , pomoć i iskustvo. Mislim da je za pocetak dosta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima iz Niša :wave2

 

Sada ću biti originalan pa ću napisati da već dugo pratim forum ali reÅ¡io sam da se napokon i ja prikljuÄim ;-)

 

Volim da sluÅ¡am muziku i ovde sam pre svega da saznam Å¡to viÅ¡e o Hi-Fi ureÄ‘ajima kako bih oformio neki svoj sistem. Uz suprugu i dvoje dece moraću napraviti dosta kompromisa (pre svega zbog finansija), ali se uzdam u dobronamerne ljude na forumu da će mi pomoći i meni kao klasiÄnom arhi-duduku za Hi-Fi opremu dati prave savete.

 

Unapred se zahvaljujem svima...

Link to comment
Share on other sites

Postovani clanovi,

Izvinjavam se na previdu da se predstavim pri uclanjenju i pre otvaranja diskusije. Ovo (nepisano) pravilo sam video citajuci neku od tema, tek posto sam otvorio svoju. Inace, uclanio sam se na forum krajem prosle godine nakon visegodisnjeg pasivnog pracenja vasih polemika. 

Posto sam sistem i istorijat formiranja predstavio na pocetku jedne od tema, necu to ponovo ciniti i duplirati se. Poslednja 3 meseca sam bio pasivan na forumu, ali aktivan sto se tice sistema i daljeg unapredjenja. Da ne duzim, predstavljanje i razrada "slucaja" su vezani za temu:

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/27773-velicina-prostorije-bookshelf-vs-floorstander/

 

Od januara ove godine tj. od kupovine novih zvucnika je bilo promena u sistemu, zvucno veoma bitnih. O svim detaljima i desavanjima cu pistati kroz predstavljanje sistema u temi Vasi sistemi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na ovom forumu sam mogao proÄitati raznih korisnih miÅ¡ljenja, koji su mi uvek mnogo znaÄili.  Od 1977  do 1996 aktivno sam se  bavio diskografijom, tj. bio sam urednik muziÄkih emisija u radio stanici, aktivno uÄestvovao u organizaciji festivala Omladina u Subotici, radio kao DJ u poznatim diskotekama....ali je vreme proÅ¡lo, sada muziku sluÅ¡am za svoju duÅ¡u, uÄim sina Å¡ta je dobro a Å¡ta nije, koji su proizvoÄ‘aÄi HIFI-a stvarno dobri, a koji su Äista komercijala.  Zovem se Ladislav Mamužić, živim u Subotici, imam svoju privatnu firmu, a korisnicko ime biće skracenica imena, mamlac.

Eto, toliko za poÄetak. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi, zovem se Slobodan i iz Ivanjice sam, imam 35 god i od malih nogu volim dobru muziku i dobar zvuk ali sam tek nedavno uÅ¡ao u hi-fi svet Å¡to se tiÄe ureÄ‘aja. U mom gradu nemam sa kim da delim ljubav i iskustva u ovoj oblasti pa će mi ovaj forum ,nadam se, pomoći u tome! Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, zovem se Slobodan i iz Ivanjice sam, imam 35 god i od malih nogu volim dobru muziku i dobar zvuk ali sam tek nedavno uÅ¡ao u hi-fi svet Å¡to se tiÄe ureÄ‘aja. U mom gradu nemam sa kim da delim ljubav i iskustva u ovoj oblasti pa će mi ovaj forum ,nadam se, pomoći u tome! Pozdrav

 

Pozdrav zemljak,dobrodoshao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...