Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 1 month later...

Позз друже, добродошао у хифи воде!

Онкио 805 је одличан авр! Шта чини оÑтатак ÑиÑтема?

Шта би Ñа Z-5500?

Link to comment
Share on other sites

Zdravo ljudi. Zovem se Vlada. Već dugo Äitam vaÅ¡ forum. Å to ga viÅ¡e Äitam, stiÄem utisak da Å¡to manje znam :). ReÅ¡io sam da se registrujem jer mi je potrebno miÅ¡ljenje struÄnjaka .

Zanima me miÅ¡ljenje o kupovini pojaÄala i zvuÄnika, koji bi se povezali sa PC - jem. Gde je najbolje da postavim temu ?

Link to comment
Share on other sites

Здраво. ÐˆÐ°Ñ Ñум Nemorosus, од Македонија. Ðие немаме наш форум па ќе доаѓам од време на време тука да Ñе конÑултирам, да Ñподелувам работи и да научам нешто ново.

Се надевам ме разбирате :)

Link to comment
Share on other sites

Здраво. ÐˆÐ°Ñ Ñум Nemorosus, од Македонија. Ðие немаме наш форум па ќе доаѓам од време на време тука да Ñе конÑултирам, да Ñподелувам работи и да научам нешто ново.

Се надевам ме разбирате :)

Odakle iz Makedonije?

 

Dobrodošao :wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam prisutne. 

Konstatovao sam da sam na ovom forumu registrovan odavno, ali sam oÄito bio i zaboravan i lenj da se angažujem.

Dakle, stigoh.

Ja sam Zoran Dejanović iz Novog Sada, matoriji verovatno od većine ovdaÅ¡njih Älanova. 

Odavno sam pasionirani sluÅ¡aÄ muzike na raznim sistemima, ali od analogije nisam odustao.

U zvuku sam i tako Å¡to imam svoj studio za snimanje rekama. I u to se neÅ¡to pomalo razumem. 

Isto tako sam pasionirani ljubitelj fotografije koji je u novu eru zakoraÄio odavnom, analogije se držim manualnim naÄinom rada i upotrebom starih, pravih objektiva. 

Dakle, vidim da će ovde biti dosta tema na koje ću verovatno imati Å¡ta da kažem. 

Još jednom

pozdravljam sve prisutne starosedeoce. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo red je i ja kao novi Älan da pozdravim ekipu foruma, izvinjavam se Å¡to nisam ranije primetio ovaj topic.

Moja malenkost, Igor, bavim se profesionalno kompjuterima, mrežama i elektronikom.

 

Relativno skoro (pre par god.) kupio sam studijske monitore Mackie MR8 MKII i zadovoljan sam generalno, sa naglaskom na "generalno". U potrazi sam za ozbiljnijim Hi-Fi sistemom, Å¡to je i glavni razlog mog registrovanja i pre svega, interesovanja za ovaj kvalitetan Hi-Fi forum.

 

Veliki pozdrav svima :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pozdrav svima. Registrovao sam se u nadi da će mi neko pomoći u izboru najboljih komponenti za kućni bioskop.

Već imam Panasonic 42'' plazmu i WD TV HD plejer, a nadam se da ću dobiti savet Å¡ta mi joÅ¡ treba (zvuÄnici, risiver, itd) i od kojeg proizvoÄ‘aÄa (i koji od modela).

Link to comment
Share on other sites

DobrodoÅ¡ao WD TV. Najbolje je da otvoriÅ¡ novu temu u odgovarajućem.podforumu, pa tamo pitaÅ¡ sve Å¡ta te zanima. NapiÅ¡eÅ¡ koje taÄno modele tv-a i plejera imaÅ¡, da se vidi koje su mogućnosti za povezivanje itd. Usput prelistaÅ¡ sliÄne teme, vidiÅ¡ Å¡ta su ljudi preporuÄivali, koje probleme su imali itd. Korisna informacija je i koliki je budžet za kupovinu, itd. Srećno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mole se novi Älanovi da svoju malenkost odomaćenom auditorijumu predstavljaju iskljuÄivo u ovoj temi. Hvala na razumevanju.

Pozdrav iz Njujorka. Evo, pre nekoliko minuta sam se i ja uclanio u forum (Zoran2). Amerikanci imaju slican forum "Audiogon", ali mogu i da kupuju i da

prodaju uredjaje. Nazalost HI FI polako umire u USA. Njima su mobilni telefoni sve. Mladju generaciju da pitas za JBL,KEF,Technics, ne bi znali o cemu

pricas. Na srecu po samom dolasku u Ameriku (pre 18 godina) sam se upoznao sa covekom koji je nekada bio DJ i koji je znao gde su najpovolnije cene uredjaja. Kroz godine stednje (i ne odlazaka na odmor u Srbiju) sam najzad sastavio sistem koji nemam nameru da menjam za duze vreme.

POZDRAV SVIMA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...