Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

Pozdrav svima na forumu !

Moje ime je Nebojsa i pisem vam iz Novog Sada, Na forumu sam inkognito vec neko vreme ima pametnih stvari da se procita na nasem jeziku pa reko da se pridruzim.

Imam neki sistemcic koji cu predstaviti  u za to predvidjenoj  rubruci.

 

Sve u svemu drago mi je biti drug clan ! 

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡tovani Älanovi foruma, "ovisnici" dobrog zvuka, poÅ¡tovani administratori pozdrav od "izleÄenog" povratnika u HiFi-u :wave2 .

Zovem se Nemanja, iz Beograda sam i imam 48 godina (od kojih je malo proÅ¡lo bez HiFe). Kako je ista deo "porodiÄne" strasti, u amanet mi je ostavljeno da po povratku u "ljepu naÅ¡u" kuću HiFom opremim, jer se u kući bez kvalitetnog zvuka ne živi već životari, govorio je moj stari. Istini za volju, ja se liÄno viÅ¡e doživljavam kao uživaoca u muzici, pa tek onda u dobrom zvuku, ali kako reÄe, premudri, NjegoÅ¡ "...smijeÅ¡ane najlakÅ¡e se piju".

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡tovani Älanovi foruma, "ovisnici" dobrog zvuka, poÅ¡tovani administratori pozdrav od "izleÄenog" povratnika u HiFi-u :wave2 .

Zovem se Nemanja, iz Beograda sam i imam 48 godina (od kojih je malo proÅ¡lo bez HiFe). Kako je ista deo "porodiÄne" strasti, u amanet mi je ostavljeno da po povratku u "ljepu naÅ¡u" kuću HiFom opremim, jer se u kući bez kvalitetnog zvuka ne živi već životari, govorio je moj stari. Istini za volju, ja se liÄno viÅ¡e doživljavam kao uživaoca u muzici, pa tek onda u dobrom zvuku, ali kako reÄe, premudri, NjegoÅ¡ "...smijeÅ¡ane najlakÅ¡e se piju".

PS. Zaboravih da u pozdravnoj reÄenici pomenem Prvog Potpredsednika... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan svima ! Ja sam Zoran iz Novog Sada i zaljubljenik sam prvenstveno u muziku a samim tim i u kvalitetan zvuk.Trenutno imam neke Harman Kardon sprave + Quadral zvucnike sa kojima sam prilicno zadovoljan a i jednu Yamaha guju u paru sa Wharfedale zvucnicima kao drugim sistemom (trenutno su kod sina u sobi).Ne mogu da se opredelim koji mi se sistem vise svidja ,ova prva varijanta mi je nesto bliza uhu ali je ova druga kudikamo jaca.Posto imam 47 godina vise mi jacina ne pricinjava zadovboljstvo nego neke druge finese.Mozda i nisu sprave za veliko hvaljenje ali sta se moze kriza je i dobro da mogu priustiti i ovako nesto.Da je para ,znao bih ja sta bi.

Srdacno pozdravljam sve clanove foruma i obecavam da cu se truditi da aktivno i smisleno ucestvujem u radu foruma.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Googlajuci nesto po netu naleteh na ovaj forum, koliko sam uspeo da ga pratim, mogu reci da je odlican. Vidim da ovde pored muzike raspravljate i o filmovima, fotografiji, pc opremi i jos o mnogo cemu sto i mene zanima, te sam se iz tog razloga i prijavio. Nadam se da ce mo se lepo druziti i nesebicno deliti znanja i iskustva. 

 

Pozdrav, Milovan iz N.Sada! 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

Evo, i ja se registrovah na ovom forumu. Vise puta sam "naletao" na vas forum i svaki put zaboravio da bookmarkujem :) ... Sada cu bar znati gde ste :)

Salu na stranu , vise puta sam na vasem forumu naleteo na veoma smislene stvari koje su mi pomogle da pocnem da shvatam sta mi, u stvari, NIJE potrebno.

Kada, konacno, shvatim sta mi JESTE potrebno, nadam se da ce mi ovde prisutni forumasi pomoci da odlucim sta je najbolji kompromis izmedju mojih zelja i mojih mogucnosti (kako finansijskih tako i prostornih).

 Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav HI-FI ekipi od novog-starog (po godinama) Älana. Kao Å¡to vidite po onom 126MK III zaljubljenik u kaiÅ¡eve. NaÅ¡ao sam vas kopajući neÅ¡to za Thorens i ispalo je dobro, vidim da nas ima dosta. Nadam se da ćemo se lepo družiti i razmenjivati iskustva.

Avatar  je vrh, joÅ¡ jedan poklonik neobiÄnih Abarth-a ?! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...