Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jedno pitanje za moderatore, danas me je zvao jedan drug i rekao mi da se uclanio na forum pre neki dan, ali da nalog nikako da mu postane aktivan. Sta je potrebno da uradi ?

Izvinjavam se ako postavljam pitanje na pogresnom mestu (a narocito ako je pitanje glupo :smile: ).

 

A njegov nick/nadimak na forumu je?

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam taj novi clan.

 

Gos-n Simi zelim da kazem da sam veoma zadovoljan gramofonskim pojacalom (definitivno ga necu menjati za DAC),

a gos-n AleksandruO. zelim da sto pre doda gramofon u svoj sistem.

 

PS ako neko voli Depeche Mode pozivam ga da se uclani u zvanicni fanklub: Reach out Serbia :)

za vise informacija [email protected]

 

Pozdrav i hvala sto ste me primili! 

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam taj novi clan.

 

Gos-n Simi zelim da kazem da sam veoma zadovoljan gramofonskim pojacalom (definitivno ga necu menjati za DAC),

a gos-n AleksandruO. zelim da sto pre doda gramofon u svoj sistem.

 

PS ako neko voli Depeche Mode pozivam ga da se uclani u zvanicni fanklub: Reach out Serbia :)

za vise informacija [email protected]

 

Pozdrav i hvala sto ste me primili! 

 

Puno pozrava i tebi kao novom clanu na dobro si i pzitvno mesto doso ovde su svi ok videces, mozda te nece u prvo vreme privatiti ali vremenom oce kao kad dođes nov u armiu neko vreme bices guster a na kraju shvatices da su svi bas-bas ljudine i jako pozitivni a i veoma duhoviti, sto ej naj vaznie znaju sve o haj-fiju i mnogo dobrih informacia mozes dobiti ovde!!!! Samo oprezno kad pises ako ikako si u mogucnosti drzse pravopisa er su alergicni kad neko nepise bas pravilno i malo se ljute zbok toga pa ces morati voditi racuna kako pises isto kao ja!!!! Tolko i veliki pozrav!!!!

Link to comment
Share on other sites

Puno pozrava i tebi kao novom clanu na dobro si i pzitvno mesto doso ovde su svi ok videces, mozda te nece u prvo vreme privatiti ali vremenom oce kao kad dođes nov u armiu neko vreme bices guster a na kraju shvatices da su svi bas-bas ljudine i jako pozitivni a i veoma duhoviti, sto ej naj vaznie znaju sve o haj-fiju i mnogo dobrih informacia mozes dobiti ovde!!!! Samo oprezno kad pises ako ikako si u mogucnosti drzse pravopisa er su alergicni kad neko nepise bas pravilno i malo se ljute zbok toga pa ces morati voditi racuna kako pises isto kao ja!!!! Tolko i veliki pozrav!!!!

Alal ti q.... za ovo pisanije.ha-ha-ha-ha....bez zezanja :thumbsup2 

Link to comment
Share on other sites

Puno pozrava i tebi kao novom clanu na dobro si i pzitvno mesto doso ovde su svi ok videces, mozda te nece u prvo vreme privatiti ali vremenom oce kao kad dođes nov u armiu neko vreme bices guster a na kraju shvatices da su svi bas-bas ljudine i jako pozitivni a i veoma duhoviti, sto ej naj vaznie znaju sve o haj-fiju i mnogo dobrih informacia mozes dobiti ovde!!!! Samo oprezno kad pises ako ikako si u mogucnosti drzse pravopisa er su alergicni kad neko nepise bas pravilno i malo se ljute zbok toga pa ces morati voditi racuna kako pises isto kao ja!!!! Tolko i veliki pozrav!!!!

Ko jos moze ovo isto ovako skidam mu kapu. Tolko i veliki poZrav!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobrodoslici :) Nisam jos uvek siguran kako forum funkcionise, ali nadam se da cu uskoro shvatiti sve. Sistem koji posedujem je sledeci: Marantz integrisano pojacalo PM6004, Marantz CD6004 plejer, MS Aviano 6 zvucnici, Pro-ject carbon debut gramofon sa Phono box S pojacalom. Muzika koja me zanima je uglavnom elektronska iz 80tih, volim jos new wave, synth pop, alternativu, grunge... Volim i hard bop jazz i klasicnu muziku (posebno Baha). Prilicno sirok muzicki opseg priznacete... Kolekcionar sam ploca i diskova. Ploca imam oko 70, a diskova oko 400 (ovde racunam samo originalna izdanja). Nadam se da me ovo sve kvalifikuje za clana vaseg cenjenog foruma :)

Od opreme u skorijoj buducnosti planiram da nabavim prenosivi DAC, neki univerzalni plejer koji vrti SACD, BR, DVD i neke dobre sluske.

Pregledom clanova, kapiram da neke od vas poznajem i van foruma, net-a, FB-a i sl. :)

 

Jos jednom,

Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

Odma sam znao da imamo nesto zaednicko i ja imam marancovo pojacalo ali malo jace otvog imam marantz pm7200 i isto sam u potragi za nekim dobrim pleerom koi cita sve te formate sto si nabroao!!!!! Ako budes imao vremena idi na mou temu MULTI PLEer u pocetnickim pianjima tamo ima dosta dobrih pertporuka koe i ja razmatram pa procitaj nemoze da skodi mozda i dobies neku ideu!!!! Tolko i pozrav!!!! (y)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...