Jump to content


Novi članovi


Chowek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Поздрав Ñвим љубитељима Ñ…Ð°Ñ˜Ñ„Ð°Ñ˜Ð»Ñ Ñ„Ð¾Ñ€ÑƒÐ¼Ð°,хај фај опреме,рокендрол звука и Ñлично :) Е овако Миланче ме зову и из Ужица Ñам ,30+,гитариÑта и паÑионирани љубитељ доброг звука што појачала,гитара,аудио опреме и музике...Е на форум Ñам Ñе учланио да бих добио неку информацију више што Ñе тиче мојих звучника ...тему ћу накнадно поÑтавити у новом форуму...Иначе што Ñе тиче звучника и Ñличне опреме ја Ñам тотално непиÑмен па Ñам за неку врÑту квалитетне информације Ñе између оÑталога учланио на овај форум у нади да ћу научити нешто ново и да ћете ми помоћи колико толико...Да додам Ñамо да Ñам упозорен од Ñтране админиÑтратора што Ñе ниÑам предÑтавио,тако да извињавам Ñе Ñвима,погрешио Ñам тако да ево прилике да Ñе иÑкупим ! Поздрав Ñвима :wave2

Link to comment
Share on other sites

Поздрав Ñвима и хвала на добродошлици :cheers ! Рдео града...Ја колико знам најозлоглашенији мог града Пора :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поздрав Ñвима и хвала на добродошлици :cheers ! Рдео града...Ја колико знам најозлоглашенији мог града Пора :lol:

Onda smo komšije, ja sam na Kamenom Koritu. Dobrodošao još jednom !!!

Link to comment
Share on other sites

Onda smo komšije, ja sam na Kamenom Koritu. Dobrodošao još jednom !!!

Комшије него шта! Ðекад Ñам живео од 30метара од Суботића чеÑме :) Давно то беше! 92 Ñе одÑелио ! Поздрав

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svim kolegama i od mene!Dugo sam i ja na forumu,ali resih da se registrujem.Iz Nisa sam i u ovim vodama sam dosta dugo,tek toliko da je hi-fi postao najvaznija sporedna stvar na svetu ;-) .Ovde sam saznao puno toga,naucio gomilu stvari,i trudicu se da mozda i ja podelim delic svog skromnog iskustva.Pozdrav jos jednom svima :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa.

Ja sam vec uspeo da se okoristim o forum mnogo citanjem i malo pitanjem. Vidim ima mnogo pametnih i posvecenih ljudi koji su voljni da pomognu.

Eto tek sam zaplovio u opremanje svog audia skromno sa Apple Airport i ESI nEar08 za pocetak a kako vreme bude islo videcemo kako ce "kolekcija" rasti. Nemam prevelike neke ambicije ali sklon sam lozenju na stvari tako da me ne bi cudilo da poludim kao cini mi se mnogi ovde (bez uvrede) :D

Bavim se racunarskim mrezama ako neko zapadne u problem sa istim pa mogu da pomognem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Veliki pozdrav ljubiteljima dobrog zvuka i muzike,

Redno je da vam se predstavim, ja sam Dejan iz NiÅ¡a, za prjatelje Dekica a u narodu poznat kao DJ Senior DeX . Moja prva ljubav, joÅ¡ od malih nogu, je muzika & Hi-Fi. Nakon viÅ¡egodiÅ¡njeg bavljenja DJ-ingom lagano se penzioniÅ¡em i povlaÄim u ilegalu a samim tim i vraćam u svet Hi-Fi tehnike koju sam zapostavio zbog primarnog posla. Prodao sam svoju profi pioneer opremu, obnovio tehniku i bacio se na uzivanje. Menjao sam dosta ureÄ‘aja ali joÅ¡ težim nekom svom miru pa eto mene kod vas.

Svako dobro, pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...