Jump to content


Rođendani


Chowek

Recommended Posts

Bogami, ujko strikan nije pipnuo pivo valjda tri sedmice od kad su ga prebacili u magacin a ostavili mu i stari posao u kancelariji. Fizikalisanje po ovakvom prijatnom vremenu i dnevno pesacenje od dva tri km tamo amo izmedju zgrada firme te napravi zombijem na kraju radnog vremena, te po dolasku kuci posle tusha vidjam samo krevet. Muziku sam slusao mozda 3 sata za 20 dana, ali sta sad, izdrzacemo i ovo. Osim ako pre toga ne capnemo :)

Link to comment
Share on other sites

Bogami, ujko strikan nije pipnuo pivo valjda tri sedmice od kad su ga prebacili u magacin a ostavili mu i stari posao u kancelariji. Fizikalisanje po ovakvom prijatnom vremenu i dnevno pesacenje od dva tri km tamo amo izmedju zgrada firme te napravi zombijem na kraju radnog vremena, te po dolasku kuci posle tusha vidjam samo krevet. Muziku sam slusao mozda 3 sata za 20 dana, ali sta sad, izdrzacemo i ovo. Osim ako pre toga ne capnemo :)

Ne daj se strikane, i mene su natovarili na poslu kao magarca, apsolutno te razumem.

 

I srećan Ti rođeni dan!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Srećan rođeni dan "Čika Kameni"...

 

 

Sve najbolje Ston!

 

Deda, srećan rođendan, sve najlepše!

 

beer-woman.jpg

 

 

@Ston Cold (mladic ), sretan ti rodjendanski, puno zdravlja i srece, a ponekad da ti uljeti i neki Hitachi bomboncic

 

 

attachicon.gifFlensburger.jpg

 

Elektro doktore  :cheers !!!

 

Захваљујем Ñе на чеÑтиткама.

 

ИÑувише нам је вруће   :heat

28umhro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...