Jump to content


Credo IMP702


djsaki

Recommended Posts

Zna li neko nesto vise o ovom pojacalu i uopste firmi Credo, ja sam uspeo da nadjem samo ovaj mali review:

http://www.hifichoice.co.uk/archive/perl/477_printreview.htm

Na ovoj stranici je njegova cena 850 funti ali ja sam u prilici da ga nabavim po znatno nizoj ceni pa bi mi bilo kakva informacija bila dobrodosla , narocito od nekog ko je imao ili cuo nesto od ove firme...

Inace sam razmisljao da uz njega pazarim Wharfedale Diamond 8.1, koje jos nisam nabavio pa bi mi takodje trebao savet u vezi sa tim da li su oni dobar izbor uz ovo pojacalo ili da nabavim nesto drugo.

Pomagajte rookie-u i hvala unapred :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nista nisam ni ja uspeo da nadjem… Za firmu Credo sam cuo i pre, ali nista konkretno. Video si onaj review… Nisu ga bas „nahvalili“. Dosao sam do zakljucka da ukoliko imas mogucnosti da ga probas i ako ti se pokaze dobro - moze da se ozbiljno razmisli. A sto se cene tice, mislim da je cena previse „naduvena“! To je ona stara engleska fora. Preskupo - a nista extra… A sto se tice Wharfedale 8.1 i ovog pojacala: u testu kazu da mu pop i rock muzika ne odgovaraju tj. da se ne snalazi bas najbolje sa tom vrstom muzike… Verovatno u nekoj „dobroj“ kombinaciji sa kvalitetnim zvucnicima i pratecim kablovima (za fino stelovanje) bi dalo zvuk u svojoj, visoj, klasi, ali sa jeftinijim zvucnicima, mislim da bi mu mane dosle jos vise do izrazaja.

Da me ne razumes pogresno, ja sam vrlo ZA polovne, a kvalitetne stvari iz neke vise klase. Nisam za onu teoriju: novo je novo, pa odem u prodavnicu i kupim Sony CD player od 140 evra.

Nadam se da te nisam jos vise doveo u dilemu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...