Jump to content


DYNAUDIO Audience42


smilz

Recommended Posts

Casopis je odlican,sve pohvale za Ljubu,covek se bas namucio oko ovog casopisa,vidi se. :wink:

E ljudi odlucio sam se ipak za kupovinu drugih zvucnika,jer mislim da ipak nebi trebao da menjam Yamahu ax-892.

Sta mislite o B&W DM602.5 S3.

Ako ih je neko slusao,neka mi nesto kaze o njima,ipak DYNAUDIO ostavljam za neke kasnije dane(cim nabavim ozbiljnije uredjaje).

Hvala vam jos jednom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrav.

Mislim da se ovde nepravilno raspravlja o kvalitetu ,sto pojacala, sto samog zvuka. Samo zelim da kazem da se kvalitet zvuka ne moze uvek povezati sa "masom" i "kvalitetom" komponenata u pojacalu. Imao sam ih mnogo i desavale su se mnoge apsurdne stvari i iznenadjenja. Nema veze ni sa basom, ni sa srednjim , a ni sa visokim, niti da je mekano, niti da je cvrsto i analiticno.Sto se tice zvuka sve se svodi na jednu jedinu stvar. Koje ce pojacalo realisticnije da zvuci, tj koje ce te bolje uvuci u samu muziku.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Mislim da se ovde nepravilno raspravlja o kvalitetu ,sto pojacala, sto samog zvuka. Samo zelim da kazem da se kvalitet zvuka ne moze uvek povezati sa "masom" i "kvalitetom" komponenata u pojacalu. Imao sam ih mnogo i desavale su se mnoge apsurdne stvari i iznenadjenja. Nema veze ni sa basom, ni sa srednjim , a ni sa visokim, niti da je mekano, niti da je cvrsto i analiticno.Sto se tice zvuka sve se svodi na jednu jedinu stvar. Koje ce pojacalo realisticnije da zvuci, tj koje ce te bolje uvuci u samu muziku.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...