Jump to content


Hi-Files app - aplikacija za telefone


Ljuba

Recommended Posts

  • 1 year later...

aplikacija je teÅ¡ka skoro 80mb?? to je koliko zajedno imaju skype, igo sa mapama Äitave evrope, plus joÅ¡ gooomila sitnijih aplikacija. na mom starom android telefonu ukupno toliko prostora zauzimaju SVE aplikacije koje imam na njemu. imajte na umu da mnogi kubure sa internim prostorom za skladiÅ¡tenje aplikacija na svojim androidima, bilo bi lepo da to bude nekako manje, mnogo manje...

Link to comment
Share on other sites

aplikacija je teÅ¡ka skoro 80mb?? to je koliko zajedno imaju skype, igo sa mapama Äitave evrope, plus joÅ¡ gooomila sitnijih aplikacija. na mom starom android telefonu ukupno toliko prostora zauzimaju SVE aplikacije koje imam na njemu. imajte na umu da mnogi kubure sa internim prostorom za skladiÅ¡tenje aplikacija na svojim androidima, bilo bi lepo da to bude nekako manje, mnogo manje...

Link to comment
Share on other sites

Sada pricamo o dve aplikacije... prva nije prijavljena na market i skida se sa hi-files.com/app i zapravo ucitava vesti sa naseg sajta.

Druga je prijavljena na market pod imenom Hi-Files i u pitanju je 46 broj magazina... problem je sto je casopis veliki, rezolucija je mislim 72dpi i ne moze manje...

Link to comment
Share on other sites

kod android sprava mnogi su joÅ¡ uvek na verzijama koje ne podržavaju app2sd ili bilo Å¡ta sliÄno, Å¡to bi im pomoglo da oslobode prostor na internoj memoriji na koji se smeÅ¡taju aplikacije. za njih je 80mb overkill a ne mogu da naprave dodatni prostor koliko god veliku dodatnu sd karticu imali...samo nekoliko primera koliko je ovo neoptimizovana veliÄina: skype je velik oko 15mb, facebook 6.5mb, viber 4.2mb, bbc 0.91mb, cnn 2.05mb, guardian 0.93mb...

P.S. izvinjavam se onda. koliko je velika app za vesti onda i zasto nije i ona na marketu?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...