Jump to content


Pnansonic Lumix DMC-TZ8EP


Vladx

Recommended Posts

Planiram kupiti fotoaparat te sam u nedoumici Å¡ta uzeti.Zapao mi za oko ovaj Panasonic....

Ono što mi je bitno jeste:dobre fotografije u lošijim svetlosnim uslovima i mogućnost snimanja HD videa.

Svaka preporuka je dobro došla.

Recimo da bi neki cenovni frh bio +-300e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja preporuka za Panasonic , ja imam FZ8 stariji model.Za amatere plug `n play dusu dalo. U poredjenju sa Fuji iz slicne klase 2x bolje slike u svim vremenskim uslovima, ali je zato Fuji kvalitetnije izrade.

I bolje idi na FZ modele nego TZ. Kvalitet slika i video snimaka je zagarantovan dok kod TZ oce da omane pri slabijoj svetlosti.Poredio sam direktno.Jedino sto su ovi FZ malo glomazniji za nosenje.

http://www.fotocene.com/fotoaparati/panasonic-lumix-dmc-fz7/1907/detail/

Link to comment
Share on other sites

U svakom zitu ima kukolja ti 1600 1800 su teski krsevi , dok su f70 , f80 , f200 extra , f300 vec nije nesto ... to sto ti sumnjas ne daje ti za pravo da tako pricas a sa tim f200 moze MNOGO vise da se uradi u mraku u odnosu na panasonic koji imas...nemoj da mi saljes slike nema potrebe , mogu ja tebi neku da posaljem ... evo ovu iz maltene totalnog mraka poz

jamo2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

druze ovo je daslr sa apsc senzorom dodude ccd ali je smesno poredeiti taj senzorcic iz doticnog ....

Samo cool!

Ne zaboravite da, kao i u hifi-ju, ne postoje najbolji uredjaji - svaka kamera ima dobre i lose strane, na korisniku je da "izvaga" i izabere pravi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...