Jump to content


Za test


Recommended Posts

Sta slusate kada promenite opremu, sa kojim grupama-pevacima testirate svoju opremu?

Treba mi nesto da puno detalja, sa puno basa, ako moze i odvojeno bilo bi super, skidam lossless odmah :) samo recite sta.. Vecinu toga sto cete preporuciti verovatno vec imam na hard-u, ali ko ce da kopa par terabajta.. Nasao sam nenormalno dobar test za zvucnike -sve odvojeno, kon po kon, ali u mp3 formatu :( ne bih ga pustio na svojim divnim zvucnicima da mi neko plati 10e po matrici.. <_< 2011 je godina, ja sam za peticiju da se MP3 zabrani kao format, sto je dosta dosta je...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sta slusate kada promenite opremu, sa kojim grupama-pevacima testirate svoju opremu?

Treba mi nesto da puno detalja, sa puno basa, ako moze i odvojeno bilo bi super, skidam lossless odmah :) samo recite sta.. Vecinu toga sto cete preporuciti verovatno vec imam na hard-u, ali ko ce da kopa par terabajta.. Nasao sam nenormalno dobar test za zvucnike -sve odvojeno, kon po kon, ali u mp3 formatu :( ne bih ga pustio na svojim divnim zvucnicima da mi neko plati 10e po matrici.. <_< 2011 je godina, ja sam za peticiju da se MP3 zabrani kao format, sto je dosta dosta je...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za peticiju da se ureÄ‘aji testiraju iskljuÄivo signalima iz ton-generatora, mereni vrhunskim mernim instrumentima u "gluvim sobama", koji će pokazati linearnost (a mnogo Äešće nelinearnost) frekventnih karakteristika raznoraznih audio ureÄ‘aja.

J*beš uši - one su i onako podložne uticaju okoline (vlaga, vazdušni pritisak...) pa njih najamanje treba uzimati kao merodavni faktor.

A tek muziku...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...