Jump to content


JVC DD - 7


giZ_Mo

Recommended Posts

Ма јок, имам Ја доÑта трака Ñа Ñнимљеним тркама, о ДВД-овима да и не причам!

Сам филц и није такав проблем, има тога још.

post-10714-0-04796600-1298498590_thumb.j post-10714-0-67825700-1298498627_thumb.j post-10714-0-31712400-1298498657_thumb.j

И за крај нешто што Ñе употрбљава у ЦД плејерима а то је Кварцни оÑцилатор на заÑебној плочици.

Ето када Ñу у ЈВЦ-у кориÑтили нешто такво!

post-10714-0-37379000-1298498773_thumb.j

:wave2

Link to comment
Share on other sites

A ne nemoj ga u delove, taman se ponadao da mu je neko podario ponovo zivot , a da ga sad sabijes uza zid pa metak u potiljak. Steta je. Nadji neki koji je vec umro mehanicki..ako to uopste moze da mu se desi...pa nek donira delove...

Ovaj JVC je vrlo lep i zanimljiv, izgleda kao klasican dek u retrovizoru... :klanjanje:facehearts

Ajd sad uzdravlje i da izmota bar jos toliko traka koliko je dosad :cheers

Link to comment
Share on other sites

A ne nemoj ga u delove, taman se ponadao da mu je neko podario ponovo zivot , a da ga sad sabijes uza zid pa metak u potiljak. Steta je. Nadji neki koji je vec umro mehanicki..ako to uopste moze da mu se desi...pa nek donira delove...

Ovaj JVC je vrlo lep i zanimljiv, izgleda kao klasican dek u retrovizoru... :klanjanje:facehearts

Ajd sad uzdravlje i da izmota bar jos toliko traka koliko je dosad :cheers

Link to comment
Share on other sites

E tako se to radi kratko ali e*i*aÄno, Å¡alim se...

zeoN_Rider, svaka Äast, lepo uz kafu sam Äitao ove postove ma milina božja. Posedujem JVC KD-V6 trebao bi da ga pretresem mada ima jedan u Apatinu prodaje se na kupujem / prodajem, razmiÅ¡ljam da ga pazarim ali neÅ¡to nemam vremena, videćemo možda i bidne neÅ¡to od toga. Ovaj model koji ja posedujem isto je mehanika na desnoj strani, dek lepo izgleda, znam da ne voliÅ¡ crne dekove ovaj moj je crn. Kad bude bilo vremena možda ga rasturim i pretresem mehaniku inaÄe dek je dugo neupotrebljavan.

Nadaj se uskoro kapama, mislim da ću da prozujim tvojim krajom sledeće nedelje tako da oÄekuj kape...

POZDRAV :wave2

Link to comment
Share on other sites

E tako se to radi kratko ali e*i*aÄno, Å¡alim se...

zeoN_Rider, svaka Äast, lepo uz kafu sam Äitao ove postove ma milina božja. Posedujem JVC KD-V6 trebao bi da ga pretresem mada ima jedan u Apatinu prodaje se na kupujem / prodajem, razmiÅ¡ljam da ga pazarim ali neÅ¡to nemam vremena, videćemo možda i bidne neÅ¡to od toga.

Nadaj se uskoro kapama, mislim da ću da prozujim tvojim krajom sledeće nedelje tako da oÄekuj kape...

POZDRAV :wave2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...