Jump to content


PANASONIC PLAZMA TX-P42G20


herrpan

Recommended Posts

Drustvo,

Kao sto vidite ja sam novi clan na ovom forumu, a imao bih pitanje za nekoga ko ima iskustva sa novijim plazma televizorima, konkretno sa panasonic modelom TX-P42G20. Naime ovaj model ima mogucnost snimanja tv sadrzaja na eksterni usb disk. Medjutim kada se disk poveze i obavi potrebno podesavanje i formatiranje diska, pritiskom na dugme snimanje se javlja poruka "command not supported" i "check advanced settings". Napominjem da sam sve opcije koje su na raspolaganju a koje se ticu podesavanja hdd-a pregledao i ne vidim gde bih mogao jos da i u koji menu udjem i izvrsim dodatno podesavanje. Da li je problem u podesavanju ili imam problem sa tv-om

Pozdrav,

Herrpan

Link to comment
Share on other sites

Pise u uputstvu na engleskom. Nasi prodavci uvek zakinu gomilu redova. Snimanje je moguce samo sa DVB tunera i to ako program dozvoljava.

p.s. Pretpostavljam da znate ali u svakom slucaju da na pomenem, plazma ima rezim rada u kom bi trebalo da bude prvoih 400 sati. I to procitajte u uputstvu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pise u uputstvu na engleskom. Nasi prodavci uvek zakinu gomilu redova. Snimanje je moguce samo sa DVB tunera i to ako program dozvoljava.

p.s. Pretpostavljam da znate ali u svakom slucaju da na pomenem, plazma ima rezim rada u kom bi trebalo da bude prvoih 400 sati. I to procitajte u uputstvu

Link to comment
Share on other sites

Materijal koji je snimljen na USB-u ili hard disku nije gledljiv na drugim uređajima. Da bude stvar još bolja nedajbože da se desi kvar na toj plazmi, nakon njenog popravka sav materijal koji je snimljen preko nje na disk se nemože gledati.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...