Jump to content


Mean Machines


prophet

Recommended Posts

"Ma kakav Hi-Fi, samo kad sam izvukao živu glavu..." :lol:

Od sledeće nedelje imam više slobodnog vremena pa ćemo se družiti, malo i sa novim spravama. :thumbsup2

Dogovnoreno.

Ponesi DAC da se malo poigramo. ;)

Taman ce i Peca da bude prisutan pa cemo da ga zovemo.

Link to comment
Share on other sites

Dogovnoreno.

Ponesi DAC da se malo poigramo. ;)

Taman ce i Peca da bude prisutan pa cemo da ga zovemo.

OdliÄno, radujem se susretu i baÅ¡ bih voleo da i Peca bude tu.

DAC je trenutno na radnom zadatku za finalno podeÅ¡avanje jednih odliÄnih zvuÄnika, ali daćemo mu dan odmora. Takva Äast se retko ukazuje :thumbsup2

@nenad

hvala za ovaj užitak :wave2

Link to comment
Share on other sites

Од шифоњера ниÑам ни приметио Јамахе :oops:

:wave2

... vidi one Å¡ifonjere iza...

Ti Å¡ifonjeri su interesantni za napraviti, oblik horne birate sami:

http://www.audioheri...ll=1#post126397

pogotovo Å¡to se kod nas mogu nabaviti i drajveri:

http://www.hiendfi.n...ice/usher-15hm/

a za hornu BC500.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da ne teram po off-u u Dynaudio temi napisaću ovde prikaz sa juÄeraÅ¡nje sluÅ¡ne sesije.

Cilj sesije je bio da sagledamo na koji naÄin će se (sa moje strane već nekoliko puta pominjani izvanredni uradci zvuÄnika) ponaÅ¡ati i sa drugim vrstama pojaÄavaÄa. U pitanju je koncept koji se sastoji od 2 drajvera, u bas-reflex principu. Donji i centralni opseg svira Altec Biflex a visoke Dynaudio T330D Esotar u exp-hyp horni.

Osim Quad II, sluÅ¡ali smo i mog Forte Model 1 i par GainClon monoblokova. Utisci su izvanredni i iznad svih oÄekivanja. OduÅ¡evljen sam GainClon-ovima, posebno sa aspekta PRAT-a. Sa druge strane, ono Å¡to me je posebno iznenadilo je naÄin na koji je Forte odradio posao pre svega u srednjem i visokom opsegu. Vokali veoma dobri, stage izvanredan, dubina slike izvrsna, vazduh izmeÄ‘u instrumenata - zaista na tragu dobrih cevnih pojaÄavaÄa.

Na kraju smo dali priliku i dosta dobrim (pogotovo uzimajući u obzir cenu) ribon visokotoncima firme Fountek. I ovo je bilo iznad svih oÄekivanja.

Link to comment
Share on other sites

Najtoplijeg dana ove godine u poseti su bili kolega InSides sa prijateljem i kolega Babylon. Bogami lepo se ispriÄasmo. Ni vrućina nam niÅ¡ta ne može.

Pre neki dan u poseti su bili i kolege Suca77, HiFi User i Guitarman.

Sve ih ovom prilikom pozdravljam i radujem se prilici Å¡to ću moći da vidim i Äujem njihove sisteme u skorije vreme :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najtoplijeg dana ove godine u poseti su bili kolega InSides sa prijateljem i kolega Babylon. Bogami lepo se ispriÄasmo. Ni vrućina nam niÅ¡ta ne može.

Pre neki dan u poseti su bili i kolege Suca77, HiFi User i Guitarman.

Sve ih ovom prilikom pozdravljam i radujem se prilici Å¡to ću moći da vidim i Äujem njihove sisteme u skorije vreme :wave2

Heh, ja slabo pratim ove teme pa sad tek vidim ovu poruku. Pre svega hvala na gostoprimstvu, naravno, biće uzvraćeno s moje strane prvom prilikom. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovorima, pretpostavljao sam da se ne radi o malom iznosu. Savov kontakt ću lako pronaći, a za ostale preporuke možete poslati na pp.p

Å ta mislite o majstorima koji rade reparacije klavira?

@sondek

Sistem i ja se posebno zahvaljujemo :wave2

Idi kod onih koji lakiraju auta.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pozivu, zao mi je shto smo morali otichi tako brzo.

P.S. Kada bih mogao da provuchem tako velike kutije pored Kerbera, odma' bi uzeo te tvoje NS-1000m. :)

Vidimo se uskoro :wave2

Heh, ja slabo pratim ove teme pa sad tek vidim ovu poruku. Pre svega hvala na gostoprimstvu, naravno, biće uzvraćeno s moje strane prvom prilikom.

Biće mi zadovoljstvo. :thumbsup2

Idi kod onih koji lakiraju auta.

Hvala na predlogu, razmotriću.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И Ñлика Ñа Ñвадбе :thumbsup2 ИнтереÑантан је тај Ð¢ÐµÑ…Ð½Ð¸ÐºÑ Ð´ÐµÐº( ако је уопште ТехникÑ), јел на продају?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

И Ñлика Ñа Ñвадбе :thumbsup2 ИнтереÑантан је тај Ð¢ÐµÑ…Ð½Ð¸ÐºÑ Ð´ÐµÐº( ако је уопште ТехникÑ), јел на продају?

:wave2

Ispravljeno. Za dek pitam pa ti javim :wave2

Link to comment
Share on other sites

Prophet, samo napred sa tom hornom, nema pojma onaj Alteco-mrzac.Siguran sam da nikad to nije cuo kako treba.Uostalom sve sto je napisao je prepisao od Romy-ja the Cat-a, koji je takodje frustrirani Alteco-mrzac .BTW tek sad procitah ovu tvoju temu, inace bih ranije replicirao na anti-Altec postove. Ajde svrati malo ovih dana da se jos jednom uveris u kvalitet 811 horne , takodje treba da cujes sa 300b.

Link to comment
Share on other sites

Prophet, samo napred sa tom hornom, nema pojma onaj Alteco-mrzac.Siguran sam da nikad to nije cuo kako treba.Uostalom sve sto je napisao je prepisao od Romy-ja the Cat-a, koji je takodje frustrirani Alteco-mrzac .BTW tek sad procitah ovu tvoju temu, inace bih ranije replicirao na anti-Altec postove. Ajde svrati malo ovih dana da se jos jednom uveris u kvalitet 811 horne , takodje treba da cujes sa 300b.

Svakako ću doći, 300b ne propuÅ¡tam da Äujem u bilo kakvoj izvedbi. Taman da probamo i Forte-a sa pasivnim preampom i Altec-ima. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...