Jump to content


durd3n sistem:)


durd

Recommended Posts

@suca odlicna idea da se poslusa "EC ili Accu, Jeff Rovland, Klasse, Krell, Linn, Naim, VTL, M.Levinson" samo nemam gde a i to mi malo probija budzet... ,nisam bio do sada ali otici cu na sledec hifi show,

@Jimy preslusao sam ceo all hope is gone....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Cestitam  na analogili  :thumbsup2 Lep je ko lutka . Javi kakav je zvuk sa vinyla  i kako je odreagovao sistem . Valjda cemo da cujemo to kod tebe :wave2

jos je rano,  preslusao sam samo police- synchronicity, cucemo kako necemo   :)

tek sada krece igranka da sa nabavkom ploca :(, mislim nesto sto me stvarno zanima ...

post-14418-0-83644700-1364661868_thumb.j

post-14418-0-92299900-1364661878_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasna jedna stvar, imate nadrkane sisteme od nekoliko somica, a nemate para da kupite za 70 eura aparat da bi slika bila pristojna.

 

.Brate mili :plakanje

 

Ovo vazi i za Sucu :plakanje

 

Bruka i sramota.

 

Inace sve ostalo je :listen

 

NHF :cheers

 

Bilo je jace od mene, pogledajte Gfx clana ili Kuju, ma ima ih mnogo na forumu koji znaju znanje. :xmas

Link to comment
Share on other sites

fala, mudro zboris Silvere :thumbsup2  mada ako bas budem nesto menjao bice b&w cm9 ili DY focus 220 :):) :) al to tesko :(

 

 

 

zezam se, znam da mi je fon raspad kupijem ih polovne za max 50e jer im je rok trajanja oko 6 do 12meseci pre nego sto mi se zagube ili ispadnu i razbiju se, ne podnose dobro pivo  hehehe 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...