Jump to content


Technics SE-A900+SU-C800


Paige

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Ja ga imao davno, nista posebno, nije katastrofa, ali ne ocekuj hifi.

Kad prodje zanesenost stvarno prelepim vu metrima, shvatis da je u stvari samo sminka.

Svira ko i svaki plastikaner Technics, a svakako ne vredi ni pola od onog sto traze prodavci.

Za te novce i jeftinije ima mnooogoooo bolje.

SVI kola u izlazu, kad rikne tesko popravljivo...

Poslusaj ga, daj mu sansu, al ne kupuj na slepo.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam ja tu kombinaciju i slusao je dobrih desetak godina. Svakako nije neko cudo i ne svira kao sto je lep, ali ne mogu da kazem i da je dresina. ima STK kola u sebi, ali ne vidim tu nikakav problem. Technics, taj ili bilo koji drugi se ne kvari, ili se kvari u proseku isto kao i svaka druga normalna sprava. Uredjaje treba cuvati i negovati, pa ce i trajati. icon_wink.gif

Zvuk je malo ostriji, ali meni je sa Tannoy M1 bio o.k. Ako bi na njega nakacio neki CD player sa tamnijim karakterom, dobio bi pristojan zvuk. Nisam nikada probao da na njega nakacim neke velike zvucnike, ali mislim da bi neki matori Infinity ili JBL bio dobar izbor.

Sve u svemu ne mogu da kazem da me je iritirao i da sam jedva cekao da ga promenim. Svakako probaj da ga cujes, pa odluci.

wave2.gif

Link to comment
Share on other sites

to sam i predpostavio da Technics lepse izgleda nego li sto radi poso svidja mi se ova kombinacija pred pojacala i pojacala sa vumetrima lepa je za oko koliko se secam motao se i neki uher po oglasima slican Technicsu u obzir dolaze i drugi proizvodjaci ima li ko kakav predlog sta traziti zahvaljujem

Link to comment
Share on other sites

Само једна напомена:

Дотични предпојачавач без преправке није у могућноÑти да заÑебно ради, тј. без излазног Ñтепена или Ñнагаша!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Само једна напомена:

Дотични предпојачавач без преправке није у могућноÑти да заÑебно ради, тј. без излазног Ñтепена или Ñнагаша!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Pa ako bolje analiziramo dolazi se do zakljucka da je napravljen da lici na njihove velikane iz proslosti. A ako uzmemo vreme kad je nastao , to jest dok internet i sirenje informacija nije islo tako kao danas, nego putem casopisa i sistemom rece mi jednom jedan covek, dolazimo i do odgovora zasto je to tako. Dodjes u prodavnicu vidis kako izgleda, pomislis to je kao i ono od ranije i eto recepta. Samim tim sto je napajanje preampa iz snagasa specijalnim kablom i potvrdjuje da je to ustvari "integralac" koji su zbog sminke i lova u mutnom razdvojeni u 2 komponente.

Jedno je sigurno izgleda za medalju, dizajm je da se padne na dupe. Ustvari tako lepo izgleda da bi se mogao imati u kolekciji samo za ukras.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...