Jump to content


sistem by trouble


Trouble

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Android aplikacija je ista i za 851 i cxn,radi bez problema i bagovanja,kontrolise sve funkcije playera ukljucujuci i volume.Mislim i da je software playera isti jer koriste isti fajl za update,inace sam player radi bez zastajkivanja,search je brz,sve je ok bez nekih mana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Pored zelje da zadrzim NADa u sistemu zbog odlicnog phona i dugmenceta sa natpisom "bass eq",koje sam koristio za tiho slušanje, neslaganje sa  300-omskim slušalicama i loš zvuk sa "headphone" izlaza poslat će ga na klupu.

Na njegovo mjesto stže,nadam se tokom sedmice,Had Audiolab Maestral 2,pojacalo za slusalicei preamp.t2ec16vhjhyffkpr9-)-bs,lhc22rg~~60_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kako si rešio to što CA nema ni jedan analogni ulaz? Nadam se da nije da menjaš kablove ka rotelu kada koristiš gramofon. 

Ja sam odustao od cxn zbog toga, inače deluje super deal za (valjda) dobar preamp, dac i streamer u jednom. Jedino ne može da mi prođe kao preamp bez bar jednog analognog ulaza :|

Link to comment
Share on other sites

Glavni preamp mi je Maestral,cxn sa svojim digitalnim ulazima je spojen na njega.Gramofon mi je trenutno van funkcije,dok ne nabavim phono.S obzirom da preamp ima samo jedan ulaz zamjena kablova je neminovna.Glavi izvor je cxn tako da mi zamjena kabla s vremena na vrijeme nece predstavljati problem a i Maestral je na vrhu police.

Link to comment
Share on other sites

On 6. Oktober 2015 at 21:53, Trouble said:

dobar je fst,slusam dosta raznovrsnu muziku i kompletan zvucnik je pravi all rounder,naravno moze to i bolje,malo dublji bas prvenstveno,al ne smeta ni ovako.

Sprave i prostor deluju vrlo dobro. Posvećenje je super, takođe.

Međutim, ne mogu poverovati u to da ovakav sistem nije sposoban za zaista dubok i upečatljiv bas. Dosta preduslova je tu.

Link to comment
Share on other sites

Iako je riječ o dnevnoj sobi sav nepotreban namještaj je izletio van,tepih je tu samo se ne vidi,drvo preko stakla na polici,slike na zidu,ništa posebno al smanjuje jeku na neku prihvatljivu vrijednost.

Razliku oko boksova sa pločama iskreno nisam primjetio,nekoliko stvari je radjeno u isto vrijeme pa ne znam šta je čija zasluga,jedino što možda mogu pripisati boksovima je da sam zvučnike za desetak cm primakao zadnjem zidu što mi odgovara zbog prostora.Pozicioniranje sam uvijek radio sa "Amused to death" albumom i razlika u poziciji zvucnika je u centimetrima,i dosta zavisi i od rasporeda namještaja.Znači prvo namještaj pa zvučnici.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Slabo se razumijem pa da pitam,kada je preamp ukljucen u istu uticnicu kao i poweramp cuje se sum (white noise) koji se smanji i skoro nestane kada preamp ukljucim u drugu uticnicu na drugom strujnom vodu.Sta da kupim da se ovo ne desava,strujni filter,kondicioner...?

Moze i link prema oglasu ili proizvodjacu ukoliko neko zna za sigurno rjesenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...