Jump to content


Police


Prepodobni Hifije

Recommended Posts

Nisam mislio ništa loše, niti želim da pametujem. Samo se zalažem za oprezniju upotrebu termina High End. :)

kolega normalno da nema ljutnje,al kakve police neke firme prave i zovu ix HI END i za koje ix pare prodaju,pa

to je cista pljacka samo ljudima da izbiju pare iz dzepa,i na osnovu tix firmi mogu slobodno da kazem da ce

moja polica biti teski HI END kad je sklepam :) poz

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Nisu police za komponente, ali su jednako vredne ;)

Dve police za diskove napravljene od oplemenjene iverice… kant traka, iver vijci, klasika…

Vrlo, vrlo prakticne! Diskovi se izvlace i vracaju lako (vire iz police oko 10 mm), sve je pregledno – slozeno u jednom redu…

Nije ni skupo…

soba_zps58864038.jpg

ps. Shvatio da treba jos jedna manja…

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mi je u samom trenutku spajanja iverica sinula genijalna ideja :) da ne moram sredisnje pregrade da stavim tacno jednu ispod druge, nego moze cik-cak…

Estetike radi, takodje i zbog lakseg odvajanja diskova, i naravno ko da meri kod svakog reda centar? ;)

Cik-cak je bolje i za estet'ku i za stabilnos'.

I moja fina uredna polica ima cik-cak pregrade, po par centimetara od centra, kantovane u narandžasto.

Hm, treba mi još jedna polica.

Link to comment
Share on other sites

Nije to dobro.

Ne valja kad su ploÄe nisko postavljene. Može da prsne prÅ¡ljen, prignjeÄi nerv, svaÅ¡ta neÅ¡to opasno.

...ta ti nije losa,pukose mi ledja, a kakva su vremena dosla mora da pazis i koga zoves u kucu na slusanje ploca,nezgodan polozaj skroz.

Opa, Äitajući vaÅ¡e probleme shvatio sam da istih nemam, Äak Å¡ta viÅ¡e dapaÄe zaÅ¡to da ne staviću ja sebi policu tako nisku sa ploÄama, možda ubrzam proces "socijalizacije" kad se skupi "druÅ¡tvo"....

:wave2

Link to comment
Share on other sites

izgleda da mi je vreme za neku policu kad ih gledam ali ova mi je bas zapala za oko.Super je i gajba,a bogami i zvucnici.Mislim na onu pink flojd zidom i policom punom knigama iznad gramofona,deluje malo jezivo zbog toga,ah taj engleski humor.

http://www.pinkfishm...=131789&page=14

Ma pusti police i zidove, vidi koji gramofon slusa Englez!

DSC_0250_zps86b930c9.jpg

Ha! :crno-na-belo

P.S. Zaboravih, den!s-e svaka cast na ovoj kolekciji! :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...