Jump to content


GTA ili sta se igra?


box

Recommended Posts

Nisam neki ljubitelj ni shooter-a ni horor elemenata.No, svideli su mi se horor elementi u Vampire: The Masquerade – Bloodlines, koja je shooter i RPG.PreporuÄujem!

Ako budeš hteo da je igraš (igrate) obavezno skini comunity patch.

Far Cry 2 sam igrao jer mi je bilo zabavno da se solo Å¡unjam i kokam zle nevaljalce.Å teta Å¡to nisu ubacili neku bolju priÄu i bar najosnovnije RPG elemente, bila to sjajna igra.

Nisam ni ja ljubitelj fps-a mislim da su smaracina,naravno cast izuzecima koje vredi odigrati a jedan od takvih shootera je i Far cry ima mnogo razloga za to npr.za igru koja je izasla 2003 ili 2004 imala je izuzetno naprednu grafiku pa cak i za igre koje su dosle par godina kasnije,umetna inteligencija (AI) prosto blista u igri,mape su veoma velike,ima veoma veliku tezinu cak i normal levelu za jedan fps(koja se da osetiti u nekoliko misija a posebno od dolaska u vulkan te susret sa masom trojansa,uber soldata..etc),za razliku od nje Far Cry 2 nema nikakve veze sa prvobitnom igrom odajem priznanje za par jako zanimljiviih noviteta a to su kupovina i nadogradjivanje oruzja po potrebi,sigurna kuca i mogucnost polaska u misiju kad zazelite kao i prevoz busom..etc ali isto prilicno je dosadna (bar je meni bila)

p.s Vampires-Bloodlines je extra,Bujo probaj Soul reaver 2 mislim da ce ti se svideti. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Naravno - poizvoÄ‘aÄi to oÄekuju od nas. Tome igre na PC-u uglavnom i služe. Zar ne?

money-2.gif

Ih, podrazumeva se. :thumbsup2 Nego sva sreca pa se nadju i tu cake da se sto manje puca kes, a da vrsi posao i da se prati korak s desavanjima.

Kad smo vec kod igara sa preokretima u smislu neprijatelja, i Wolfenstein je zanimljiv kad posle Svaba naidju sva ona horor stvorenja, a vi sa nemackom masinkom i lugerom u onom mracnom podrumu punom paucine. :-D

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod igara sa preokretima u smislu neprijatelja, i Wolfenstein je zanimljiv kad posle Svaba naidju sva ona horor stvorenja, a vi sa nemackom masinkom i lugerom u onom mracnom podrumu punom paucine. :-D

Posle tog nivoa došlo mi je da prvog Švabu izljubim k'o brata.

Što se horor elemenata tiče, Silent Hill mi je tu neprevaziđen. Imao sam noćne more zbog one boleštine...

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja ljubitelj fps-a mislim da su smaracina,naravno cast izuzecima koje vredi odigrati a jedan od takvih shootera je i Far cry ima mnogo razloga za to npr.za igru koja je izasla 2003 ili 2004 imala je izuzetno naprednu grafiku pa cak i za igre koje su dosle par godina kasnije,umetna inteligencija (AI) prosto blista u igri,mape su veoma velike,ima veoma veliku tezinu cak i normal levelu za jedan fps(koja se da osetiti u nekoliko misija a posebno od dolaska u vulkan te susret sa masom trojansa,uber soldata..etc)

Obicno ne secem ljude u pola recenice - ali ti brate kao da ne znas da stavis tacku.

Uglavnom, po meni, grafika je JAKO nisko na spisku zasto treba igrati neku igru. Jednostavno se ne slazem. U pitanju je igrivost, prica, ne grafika.

Ali sta ja znam. Ja igram pen&paper DnD :)

Posle tog nivoa došlo mi je da prvog Švabu izljubim k'o brata.

:D Sjajno receno!

Link to comment
Share on other sites

1. Counter strike 1.6 v42 (модификована верзија)

2. Silent hunter III (модификована верзија)

3. GTA San Andreas (модификована верзија)

4. Civilization 4

5. Sid Maier's Pirates!

1 Кад Ñе нађе друштво на нету :bacanje

2, 4 и 5 кад Ñе баш има времена, нарочито за 2 (значи ретко)

3 За приÑећање на нека прошла времена

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Obicno ne secem ljude u pola recenice - ali ti brate kao da ne znas da stavis tacku.

Uglavnom, po meni, grafika je JAKO nisko na spisku zasto treba igrati neku igru. Jednostavno se ne slazem. U pitanju je igrivost, prica, ne grafika.

Ali sta ja znam. Ja igram pen&paper DnD :)

Ma nemam tu tipku sa tackom na tastaturi valjda se negde izgubila :rolleyes: ,a nisam ni rekao da je grafika presudna za igranje odlicne (a jos manje omiljene) igre ima presudnijih elemenata,sa druge strane odavno je proslo vreme kada sam igrao naslove gde su likovi imali cetvrtaste trupove i trouglaste glave. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujući ovoj temi aktivirao sam Fallout:New Vegas i sad se silno zabavljam.

Prodaću sve ploÄe i gramofon da kupim besan raÄunar!

Ne treba ti besan racunar da bi se danas igrao,pa skoro ~95% naslova rade sa Nvidia8800GT/AMD4850,koje mozes da nadjes polovne za 50e!

Koju zapravo konfiguraciju sad koristis?

Link to comment
Share on other sites

8800GT ide za 50e polovna, a 4850 za 60/70, zavisno od modela i primerka. Zavrsavaju posao za neki prosecan gejming stadijum. Mada, nije samo graficka... ima tu peripetija jos koje kostaju. Najmanje se gubi kes ako se cesce menja uz sitne doplatice koje se obicno lakse podnesu, nego kad nesto definitivno postane out of time.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba ti besan racunar da bi se danas igrao,pa skoro ~95% naslova rade sa Nvidia8800GT/AMD4850,koje mozes da nadjes polovne za 50e!

Koju zapravo konfiguraciju sad koristis?

Ma, zezam se, dobro radi za sad.8600GT+neki stari Intel dual procesor na 3GHz + dve i po kile RAM-a.Sastavio sam ga pre neÅ¡to viÅ¡e od tri godine.Fallout mi radi na high podeÅ¡avanjima.DoduÅ¡e, to je priliÄno optimizovan engine, radi bolje nego Oblivion.

Napaše me neke Cazador muve, jedva izvukoh živu glavu....

Cazador.png

Link to comment
Share on other sites

Ma, zezam se, dobro radi za sad.8600GT+neki stari Intel dual procesor na 3GHz + dve i po kile RAM-a.Sastavio sam ga pre neÅ¡to viÅ¡e od tri godine.Fallout mi radi na high podeÅ¡avanjima.DoduÅ¡e, to je priliÄno optimizovan engine, radi bolje nego Oblivion.

Napaše me neke Cazador muve, jedva izvukoh živu glavu....

Cazador.png

Ma naravno :thumbsup2

...uzivaj u vegasu,dobar je ...ima bas da se igra :type

Link to comment
Share on other sites

A sta ti to nisi mogao da igras sa tvojom 9800GTX (G92 chip) ?

Moja je tacnije Asus-ova 9800GTX+ Dark Knight (http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1386). Pa sve ove najnovije pucacine koje je Pecass gore nabrojao, voznje i ostalo sam odigrao s njom bez zamora (vent joj stoji uvek na default 35%) sa povecim fps-om i sve na max, uz klokovan Intel Core 2 Duo i 4gb rama. Jedino su Crysis i STALKER (isto sve na max sa filterima) uspeli da joj povecaju broj obrtaja venta ali nikad da je zakovu na 100% opterecenja (nije OC), i to sto je najzanimljivije, to se u STALKER-u desavalo samo kad se zumira dvogledom (logicna stvar). Tacno se culo kako blago ubrza i cim iskljucim dvogled, vrati na 35%. Inace, sa OC dosta moze da dobaci, sa 740Mhz core clock ide stabilno do nekih 840-850, shader clock do nekih 2200Mhz, a memory clock do nekih 1225Mhz (testiran score i stabilnost na tim taktovima). Ipak, nikad mi do sad nije bio potreban OC da bih nesto igrao s njom ljudski. Temperature su joj smesne, evo ovog momenta 38-9C, u full load-u zavisno od kompleksnosti igre do 60-65C obicno.

Ma mogu dobre grafe da se nabave za gejming, a da se ne pukne prevelika para. Ionako se najvise gubi na najnovijim modelima.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...