Jump to content


GTA ili sta se igra?


box

Recommended Posts

Hvala.

Baš retko igram.Instaliram i kao, počnem, i onda to tako stoji...

Valjda mi više nije zabavno kao pre.

Videćemo kakav će Skyrim biti.No, tad će mi trebati i jača makina.S ovom sam izgurao Mass Efect 2 na low podešavanjima.Sledeću generaciju igrica neću moći ni da pokrenem.

Lepote PS3. Radi na njemu isto kao i Dragon Age I i II, Oblivion, Fallout.... :D

Link to comment
Share on other sites

Samo prvi deo,sa disketa :facehearts

the-lost-vikings.png

TheLostVikings.png

kakva carska igrica! Ja sam igrao neku noviju verziju gde su njih trojica kreirani do umetnosti sa sve pojavom da zadremaju ako ih ne pokreces i prdezom kao mocnim oruzjem :lol: uz recenicu `theres something brewing over here.....` Vrhunski humor.

Link to comment
Share on other sites

1. Need for speed - svi od reda

2. Resident evil - svi

3. Silent hill - prvi je naj bolji

4. Medal of honor

5. Mafia

6. GTA - zadnja dva su ok

7. Wolfenstein

8. Tomb Raider - ULTIMATIVNA ZABAVA, naravno svo od reda su mi veoma dragi

Eto toliko

Link to comment
Share on other sites

Prva i jedina (ako zanemarim "Tetris" i "Solitaire") bila je ova:

...pa vi sad izraÄunajte koliko dugo ne igram igrice...

Ovo sam i ja igrao, davne `93 ako se ne varam... :thumbsup2

Od standardnih naslova, naravno prelazilo se svasta, od GTA, NFS, Rally-a u svim varijantama, pucacica (najnovijih i onih starijih) tipa Crysis (cekam dvojku u NY- po onome sto sam video ne obecava mnogo), Medal Of Honor, Battlefield Bad Company 2, Call Of Duty Black Ops i ostale americke gluposti koje se predju za 2 dana ako igrate po 4-5 sata maksimum. Oslanjaju se jedino na multiplayer, posto su kampanje ultra kratke. Crysis je doduse malo duzi, ali i to se predje za 3-4 dana max.

Naravno, tu je klasika CS Source, multiplayer na serverima. Igra neko? Da raspalimo koju...

post-10221-0-34435100-1296078293_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ko ti je rekao da ne igramo,evo mog listinga igara koje neizmerno volim a vecinom sam ih odradio i vise puta inace igre ne igram na easy levelima izuzev par koje mislim da je nemoguce odraditi na

tezinama tipa very hard..etc

-Indiana Jones and Emperors Tomb (igra teska do granice ludila sto zbog cinjenice da ste stalno u manjku sa municijom,sto zbog neverovatno nadahnutih i

teskih zagonetki za resavanje isto vazi i za dole naveden Soul Reaver 2 & Prince 2 doduse ovaj prince nema jake puzzle ali zato ima bossove pogotovo zadnji boss Princess of sand ili ako nadjete water sword ide i dahaka i princeza)

-Legacy of Kain-Soul reaver 2 (kompletan Legacy Of Kain serijal ukljucujuci naravno i Blood omen 2 iako je osetno slabiji)

-Prince of Persia-Warrior within pa two thrones...pa kec..zatim naslov iz 2008 (inace odigrajte Soul Reaver 2 pa zatim Prince 2 i shvatice te koliko je na autore prince 2-ke uticala igra Soul Reaver 2)

-Tomb Raider-Legend & Annyversary (od Lare gotovo sve vredi igrati)

-Max Payne (oba dela)

-American McGees Alice

-Constantine

-Far cry

-Return to castle wolfenstein

-Chronicles of Riddick-Escape From the Butcher Bay

-Call of Juarez (oba dela vredna paznje specijalno bound in blood)

-Swat 4 & expanzija

....i jedna platformica vredna paznje Asterix & Obelix XXL.

Ove naslove poskidah i ostrim se da ih odigram

-Assassin Creed (oba dela naravno)

-Portal

-Tomb Raider-Underworld

-Batman-Arkham Asylum

-Chronicles of Riddick-Assault of Dark Anthena (mada cu biti razocaran ali ajd)

-Overlord

-Prince of Persia-Forgotten Sands

-Call of Clhulthu-Dark corners of the earth

-Mass Effect (oba dela u pripremi za skidanje kao i jos par zanimljivih naslova)

Link to comment
Share on other sites

Heh, svaki razumni gejmer zna da mora refresh konfe stalno ako hoce ljudski da igra. Ne kapiram ljude koji igraju nesto na nekim kilavim fps-ima. Smrt za oci, a i ubija u pojam dinamiku igre. Ako vec ne mozes da nesto odigras, nemoj ni da igras. Zar ne?

Naravno - poizvođači to očekuju od nas. Tome igre na PC-u uglavnom i služe. Zar ne?

money-2.gif

Link to comment
Share on other sites

Far Cry?

VopÅ¡te neje bila loÅ¡a, al' kad se pojaviÅ¡e ona glupa ÄudoviÅ¡ta skroz sam se smorio.

ÄŒudna su ta ÄudoviÅ¡ta i Äesta je reakcija baÅ¡ ovakva kao tvoja. I sam povremeno mislim na taj naÄin (naroÄito na par mesta u igri :)), no bez njih ne bi imao ni one horor momenate u igri, Å¡to je ipak dobro za kompletan ugoÄ‘aj.

Drugi deo je bolji.

Drugi deo nismo mogli da svarimo ni klinac ni ja i nismo odmakli dalje od uvodne scene. Možda ga probamo sa ove distance.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒudna su ta ÄudoviÅ¡ta i Äesta je reakcija baÅ¡ ovakva kao tvoja. I sam povremeno mislim na taj naÄin (naroÄito na par mesta u igri :)), no bez njih ne bi imao ni one horor momenate u igri, Å¡to je ipak dobro za kompletan ugoÄ‘aj.

Nisam neki ljubitelj ni shooter-a ni horor elemenata.No, svideli su mi se horor elementi u Vampire: The Masquerade – Bloodlines, koja je shooter i RPG.PreporuÄujem!

Ako budeš hteo da je igraš (igrate) obavezno skini comunity patch.

Far Cry 2 sam igrao jer mi je bilo zabavno da se solo Å¡unjam i kokam zle nevaljalce.Å teta Å¡to nisu ubacili neku bolju priÄu i bar najosnovnije RPG elemente, bila to sjajna igra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...