Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

On 7/19/2018 at 1:11 AM, ivanp said:

561246552_SharpObjects.thumb.jpg.6da0896fff3376bf00029c056b38f052.jpg

Jel gledo neko? Na HBO u, serija Sharp Objects. Tema nije naročito originalna. U nekom južnjačkom američkom pichkowcu neko ubija devojčice. Glavnu junakinju, novinarku iz Sent Luisa, glavni urednik šalje u rodni grad da istraži malo i napravi priču. E sad, atmosfera a i kamera ubivaju na mesto.

Moje bi pitanje bilo. Očuh glavne junakinje se očigledno dobro udo u bogatu kuću i ima opasnu HIFU!! Ja u glavi imam neki feler, limiter, pa bez moje volje iz nje izbacujem skupe HiFi uređaje koje vidim na slikama i o kojima inače sa uživanjem čitam. Ybg, neki od efekata kiselog grožđa. Koji su uređaji u pitanju, ako je neko gledo seriju? Ako nije, trebalo bi. Ne zbog HiFe.

 

https://simaudio.com/en/

23-sharp-objects-music-1.w710.h473.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
11 minuta ranije, DejanM said:

Nova finska Netflix serija Deadwind dosta podseca na dansku seriju Most (Die Brücke). Mozda nije bas na tom nivou ali ima dosta slicnosti sa njom. Vredi pogledati ...

 

To što si napisao je verovatno na nJemačkom.:) Serija je inače dansko - švedska. Po jedan (glavni) detektiv je iz svake zemlje. Zanimljive su inače i sitne zayebancije na temu dansko-švedskih odnosa i jezičke začkoljice u vezi sa tim.                                                           102959154_bronbroen.jpg.262850dad9a328e41299acc9d93c1f5d.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 27.8.2018. at 19:17, ivanp said:

To što si napisao je verovatno na nJemačkom.:) Serija je inače dansko - švedska. Po jedan (glavni) detektiv je iz svake zemlje. Zanimljive su inače i sitne zayebancije na temu dansko-švedskih odnosa i jezičke začkoljice u vezi sa tim.                                                           102959154_bronbroen.jpg.262850dad9a328e41299acc9d93c1f5d.jpg

Jeste, u pitanju je Nemacki. Na Danskom je Bron.

Seriju sam gledao u originalu sa nasim titlom. I sve vreme sam imao utisak da su neke reci istovetne nasim. Da li je to bila fatamorgana ili Skandinavci stvarno imaju dosta slicnih reci nasim ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Od trenutnih:

Preacher, treća sezona - vulgarna, luda, krvnička, i sjajna

Castle Rock, prva sezona tek počela - misteriozna sa odličnom glumom

Better Call Saul, četvrta sezona - Svaka nova sezona sve bolja

Sharp Objects, prva sezona - svi živi je hvale ali nisam još gledao.

Link to comment
Share on other sites

Шта је писац хтео да каже нека напише ако је глед'о, мени ништа није јасно иако има само шест епизода.

Једино по мени интересантно је да нема пуцњаве а аутомобили су сви из шесдесетих година и имају волан на десној страни.

https://www.imdb.com/title/tt1043714/?ref_=fn_al_tt_3

 

fw7r6x.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...