Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

On 26.2.2021. at 11:35, sky-nm said:

I ja sam se radovao medjutim mene je ova sezona razočarala, po mom skromnom mišljenju najslabija je do sada. Mislim da je to zbog novog formata u kome nije cela posada bila zajedno, pojedinalni glumci (sa izuzetkom Amos-a) teško nose priču a i kraj (promena u timu) me je pogotovo razočarala nadao sam se da će drugi član napustiti.

Promena u timu je bila isforsirana. Naime, glumac Cas Anvar koji glumi lik Alex-a je pod optuzbama za seksualno uznemiravanje, to se desili negde pred kraj snimanja ove sezone, te je odluceno da se lik jednostavno ukloni iz serije bez zamene, iako je, koliko sam video, po noveli taj lik i dalje ziv.

Ali da, slazem se da je poslednja sezona nesto slabija od prethodnih. Najavljeno je snimanje i 6te sezone i to je ujedno poslednja sezona serije. 

Link to comment
Share on other sites

@garsončuo sam o tome stvarno šteta, posle Mandaloriana i Expanse

@petarjovic I ja gledam black list upravo, interesuje me da li još neko deli moje mišljenje da je serija dobra u princpiu ali da propusta u odredjenim epizodama. Prosto imam osečaj ko da se nisu dovoljno posvetili detaljima i da su zbrzali odredjene epizode. Glavni glumac je naravno odličan, dok mi se čini da su mogli da izaberu bolju glavnu glumicu za ovu ulogu.

Top Gear S30 je počela uživao sam u prvoj epizodi. Povezano Grand Tour nažalost izbacuje mali broj epizoda od kako su prešli na novi format, naravno ni Covid 19 nije pomogao ali 2 epizode u celoj godini je baš ograničeno. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

"The Take" (Otimačina) je britanska TV mini-serija bazirana na romanu Martine Kouls. Radnja prati Fredija Džeksona, koji upravo izlazi iz zatvora u kom je stekao prave konekcije kako bi mogao da zavlada svetom podzemlja u Londonu 90ih godina. Sve se komplikuje kada njegov mladji brat, kojeg je Fredi uveo u posao, postaje uspešniji na tom polju. Da li će sujeta i ljubomora uneti razdor izmedju braće i ko će zaista vladati gradom? Serija je sastavljena od 4 epizode.
Zemlja: Engleska
Trajanje: 4x45 min
Godina: 2009
Reditelj/Produkcija: Sky One TV
Uloge: Tom Hardi, Šarlot Rajli, Šon Evans

download.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Evo posle dužeg vremena sjajna švedska serija Lust (požuda).

854108589_LustII.jpg.fd41c3cb46944d618caf6b9d68d7e610.jpg

Ono što je interesantno za nas je da glavna junakinja ima muža Hifistu! E sad taj muž Hifista radija sa drugarima sluša kablove i gramofonsko predpojačalo nego da sa gospodžom ide na predstavljanje knjige svoje svastike.:D Kako to izgleda vidi se na slici ispod teksta.

1039318516_lusthifi.jpg.57b9ba00cb015e7f20f531f6d1949a9a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...