Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

  • 1 month later...
26 minuta ranije, petarjovic said:

Ne znam da li je receno, krenula je 8.sezona Homeland, i dalje ne gubi na britkosti i dinamici, preporuka!

Ne znam ja sam već kod četvrte, pete? počeo da gubim koncentraciju. Verovatno greška! Možda je ponovo aktiviram.

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, petarjovic said:

Ne znam da li je receno, krenula je 8.sezona Homeland, i dalje ne gubi na britkosti i dinamici, preporuka!

 Ne na nasem Netflixu.... Kad ga vec placam, mozda i sacekam ;) Ionako sad ide The BlackList .... Nije sjajna sjajna, ali je OK, meni je Spader odlican.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po meni fenomenalna II sezona Das Boot (Podmornica). Zanatski ispeglana do kraja. Nema jefinih maketica koje se ljuljuškaju u nekoj kadici. Sve je uklopljeno odlično, animacije se ne vide sa kilometra............................ Gluma dobra, likovi................ Scene Njujorka '40 tih godina prošlog veka. Odlična serija.

1288104106_podmornicaII.thumb.JPG.4aa8d888a50e6c3aa36dd03136dea6d1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 16.12.2020. at 9:14, Froggy said:

Počelo je, počelo!!!   :wub:

Season_5_poster.png
 

 

I ja sam se radovao medjutim mene je ova sezona razočarala, po mom skromnom mišljenju najslabija je do sada. Mislim da je to zbog novog formata u kome nije cela posada bila zajedno, pojedinalni glumci (sa izuzetkom Amos-a) teško nose priču a i kraj (promena u timu) me je pogotovo razočarala nadao sam se da će drugi član napustiti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...