Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
7 minuta ranije, zeljko1974 said:

odgledao hot zone i ne mogu se sloziti sa vama, ali sam svestan  da ( "sto zena - 200 s..a" ) .....

:D jel ono oko "ružni su glumci".

Pa realno, glavna glumica "grob" iz IR-a ili tako neke serije nemam pojma. Julianna Margulies

Njen muž, onaj što je maltretirao Martija u Back to the future. Noah Emmerich , nikada mu nisam oprostio :lol:

Ekspert za Ebolu iz igre prestola, ajde ne toliko ružan dedica. Liam Cunningham

....

Ok možda sam bio presrog, prihvatam. Ali produkcija je zaista onako 3+.

Link to comment
Share on other sites

Na FOX-u ide serija "Rat Svetova"

Nešto moj klinac gleda, ja se prišljamčio prve dve vezane epizode prošle nedelje, ili sam možda gledao i treću i četvrtu?? Nije me nešto pomerilo kao slušanje 2LP-a po prvi put u životu. To je već bio ozbiljna intriga koja ne pušta. Imam tu ploču dan danas, uvek se nekako pošteno unesem u taj album ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Nije me nešto pomerilo kao slušanje 2LP-a po prvi put u životu. To je već bio ozbiljna intriga koja ne pušta. Imam tu ploču dan danas, uvek se nekako pošteno unesem u taj album ...

Jeff Wayne's Musical Version Of The War Of The Worlds? huh.gif

Bez naracije blagopočivšeg Ričarda Bartona to već ne bi bio takav doživljaj... ;)

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2019 at 6:17 PM, Froggy said:

Sad još da dočekam(o) petak 13. u decembru i meni ova godina baš legla... lalab.gif

latest?cb=20191001170053

Jesi li čitao knjige? Ako jesi, možeš li da ih uporediš sa serijom? Pročitah prve četiri (jedine četiri u tom trenutku zapravo), i sada nikako da se nakanim da gledam seriju. Ne kvari mi se utisak. :)

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, Chowek said:

Jesi li čitao knjige? Ako jesi, možeš li da ih uporediš sa serijom? Pročitah prve četiri (jedine četiri u tom trenutku zapravo), i sada nikako da se nakanim da gledam seriju. Ne kvari mi se utisak. :)

Hteo sam krajem prošle godine, kada je SciFi kanal objavio ukidanje serije posle treće sezone, da pazarim knjige i nastavim priču u glavi, ali sam posle pronalaska njihovog "sažvakanog" sadržaja na Reddit-u shvatio da se serija i knjige bitno razlikuju (n.pr., Avasarala se pojavila tek u drugoj knjizi, a u seriji je još od početka 1. sezone itekako bitan lik).

Posle je proletos Amazon najavio preuzimanje i prikazivanje četvrte, a od nedavno i pete sezone, tako da sam kupovinu knjiga ostavio za neka druga vremena.

Vizuelno, serija je fantastično urađena (zbog toga je SciFi kanal i odustao od daljeg snimanja, jer im je bilo preskuo da nastave, a dodatni razlog je bio da nisu imali prava za reprizno prikazivanje - samo za premijerno, pa su i tu gubili pare), a glumci, ako izuzmemo Thomas Jane-a, su (tada bili) relativno nepoznati, pa ti pažnju neće privlačiti glumac, već lik koji tumači.

Sve u svemu - ako budeš odlučio da gledaš - daj seriji šansu do prve polovine druge sezone, jer tada počinje opasan rollercoaster-ride koji ne prestaje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...