Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

The wire ( droga, Baltimor, kako sistem funkcionise)

Family guy ( da ni ne pocinjem!)

Zivot na severu( northern exposure) sjajna!

Big love( poligamija, zgode i nezgode)

Wallander( rimejk norveske(cini mi se) krimi serije,Kenet Brana, sjajni ambijenti ali prilicno mracna)

Dr House naravno

Ne mrem se setit vise nijedne trenutno...

U svim navedenim gluma je na vrhunskom nivou.

Link to comment
Share on other sites

@siroma

Ide sasvim (ili je isla) solidna serija ne znam tacno kako se zove,gde je on glavni lik sa Debrom (ta glumica igra suprugu Ray Barona iz serije Everybody loves Reymond),ne samo da je ziv i zdrav nego se jos dobro drzi jer je ovo serija relativno novog datuma.

E dobro me potseti. I "Svi vole Rejmonda" je bila odlicna serija. :thumbsup2

everybody-loves-raymond-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

@siroma

Stari je najbolji lik u celoj seriji,neprevazidjen je.

Ma i baba je genijalna i brat. Svi su super.

Apropo Bad Behaviora, tipican engleski humor (koji inace obozavam- No1 mi je Monty Python), odlicna serija. Kao i Crni Guja ( sve inkarnacije i kao Mr Been i IWW i Srednji Vek..).

A da li se neko seca pretece svih engleskih serija kod nas:

On the Buses

DSC00195.jpg

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Sad, dok sam tražio neku lepu sliku videh da se Lara opasno promenila. "Estetska" hirurgija je opet napravila monstruma.

Jako sam razoÄaran! Pokvarila mi je dan.

Offtopic: Ma, nema veze, i onako sad ima tisuću godina.Bitno je kakva je bila.To Jack zna ponajbolje.A, možda je on kriv.

----------

Ovo niko ne spominje, al' kad god sam naleteo na neku epizodu ( Å¡to, doduÅ¡e, nije bilo Äesto) bila je odliÄna.

SATC_Title.jpg

Link to comment
Share on other sites

:grin:

Nije provokacija.No, ja nisam TV konzument pa moji komentari nisu relevantni.Kad god se dvoumim da l' da gledam neki film ili seriju, pomislim Å¡ta sve mogu da presluÅ¡am (ili proÄitam) za to vreme.Vrlo brzo se odluÄim.Zainteresovala me je ona tema o "Inception" pa sam reÅ¡io da odgledam film:nije loÅ¡, ali, gledao sam ga u tri etape.Visual nije za mene, valjda zbog cvikera.

Ipak, par epizoda Sexa i Grada koje sam gledao su govorile o ljubavi, na priliÄno pametan naÄin.To mi je izgledalo zanimljivije nego prouÄavanje kojekakvih sumanutih zloÄina.

Ne znam u Å¡ta se SiG na kraju pretvorio.Film(ove) nisam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...