Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

Kao sto naslov teme kaze , koje serije volite ( ili ste voleli da gledate )

evo od mene neke..

Ako ti se to svidja, pogledaj The Real Hustle, da vidiÅ¡ kako to stvarno funkcioniÅ¡e.Odgledao sam nekoliko epizoda, svojevremeno, sad vidim da ih ima gomila, ove koje sam gledao su bile priliÄno zanimljive.Da vidiÅ¡ kako se Å¡ibicari usred Londona i kako ljudi nasedaju....

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se to svidja, pogledaj The Real Hustle, da vidiÅ¡ kako to stvarno funkcioniÅ¡e.Odgledao sam nekoliko epizoda, svojevremeno, sad vidim da ih ima gomila, ove koje sam gledao su bile priliÄno zanimljive.Da vidiÅ¡ kako se Å¡ibicari usred Londona i kako ljudi nasedaju....

ova serija mi se svidja jer likovi varaju pre svega bogate i pohlepne. Svidja mi se njihova poslovica da : " postenog coveka je nemoguce prevariti " .

A uz to ima i odredjenu dozu humora

Link to comment
Share on other sites

.

Omiljene serije sam imao jako davno, kao klinac u osnovnoj skoli:

Steta sto je komsijski televizor bio crno beli, pa nisam mogao u potpunosti da uzivam u ljubicastim perikama ;) :

Tu je zato bio album sa slicicama:

ufo.jpg

Koju godinu kasnije je doslo ovo, a i mi smo u medjuvremenu kupili televizor (opet crno beli):

Danas se nista ne moze meriti sa tim iscekivanjem svake nove epizode nedeljom na tada jedinom TV kanalu.

.

Link to comment
Share on other sites

@zika

Od nekog ko nema televizor i skoro da se hvali time, najtoplija preporuka:

Foyle%27s_War_title_card.jpg

Odgledao sam 12 epizoda, odnosno celoveÄernjih filmova, koliko je prikazano kod nas.OdliÄna produkcija, odliÄna gluma (glavni glumac je zarazno fenomenalan) a ni priÄa nije loÅ¡a.Vredi gledati od poÄetka.

ZakljuÄujem da je niste gledali, jer verujem da bi se, inaÄe, naÅ¡la na vaÅ¡em spisku, odmah ispod Inspektora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...