Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Mala prinova u sistemu: Hitachi D-220

NiÅ¡ta specijalno, naroÄito kad se pogledaju sve ove ljute makine koje vi posedujete, al fino radi, VU metri Ä‘ipaju, kaseta se okreće, a meni lepo i da ga sluÅ¡am i da ga gledam... A Äini mi se da je to i poenta, zar ne? ;-)

post-23165-0-38799500-1340131694_thumb.j post-23165-0-54869000-1340131966_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Mala prinova u sistemu: Hitachi D-220

NiÅ¡ta specijalno, naroÄito kad se pogledaju sve ove ljute makine koje vi posedujete, al fino radi, VU metri Ä‘ipaju, kaseta se okreće, a meni lepo i da ga sluÅ¡am i da ga gledam... A Äini mi se da je to i poenta, zar ne? ;-)

post-23165-0-38799500-1340131694_thumb.j post-23165-0-54869000-1340131966_thumb.j

Cestitam na kupovini kaset deka :cheers ,uzivaj u :listen:wave2 .

Link to comment
Share on other sites

Cestitam na kupovini kaset deka :cheers ,uzivaj u :listen:wave2 .

Hvala, uživam već ceo dan! A ono Å¡to me oduÅ¡evilo i moram priznati iznenadilo je to da kad puÅ¡tam kasetu na HitaÄiju, BUKVALNO je njeno okretanje neÄujno, da je nevidim da se okreće ne bih znao da je tako....

Link to comment
Share on other sites

Hvala, nadam se da ce biti nesto, jednom prilikom mi se izmakao dr-m44 bez hx pro ali dobro, bice nesto...

Nemojte se preterano nadati dobrom zvuku od DR-M44, imao sam i njega i DR-M33 i nije mi jasno zasto su ga Nemci stavili u najvisu klasu. Dobra, jaka mehanika, snazno napajanje, jevtina opsta izrada i zvuk sa vrlo dobrim basom i atakom, ali i osrednji jevtin sistem za autokalibraciju i nedovoljno iskristalisani i transparentni visoki su davali manje nego Sony ES dekovi, nekako mi DR-M44 nije bio dorastao zadatku vrhunskog deka. Mozda je primerak bio falican, ali meni je isto svirao kao DR-M33, samo je imao i autokalibraciju i DD motor.

Link to comment
Share on other sites

Mala prinova u sistemu: Hitachi D-220

NiÅ¡ta specijalno, naroÄito kad se pogledaju sve ove ljute makine koje vi posedujete, al fino radi, VU metri Ä‘ipaju, kaseta se okreće, a meni lepo i da ga sluÅ¡am i da ga gledam... A Äini mi se da je to i poenta, zar ne? ;-)

post-23165-0-38799500-1340131694_thumb.j post-23165-0-54869000-1340131966_thumb.j

Srle, verovao ili ne.. D-220 je bio moj prvi dek :facehearts kadaaaa je to bilooo.... al sam mator :plakanje

Sve cestitke :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se preterano nadati dobrom zvuku od DR-M44, imao sam i njega i DR-M33 i nije mi jasno zasto su ga Nemci stavili u najvisu klasu. Dobra, jaka mehanika, snazno napajanje, jevtina opsta izrada i zvuk sa vrlo dobrim basom i atakom, ali i osrednji jevtin sistem za autokalibraciju i nedovoljno iskristalisani i transparentni visoki su davali manje nego Sony ES dekovi, nekako mi DR-M44 nije bio dorastao zadatku vrhunskog deka. Mozda je primerak bio falican, ali meni je isto svirao kao DR-M33, samo je imao i autokalibraciju i DD motor.

Sto se ocena tice bio je zaista odlicno ocenjen u Stereoplay-u(spitzenklasse II) i Hifi Vision-u(spitzenklasse 3.platz odmah iza Dragon-a,cr-7e,Revoxa B-215,Teac-a R-999X i Nakamichi- ja cr-4e).Kostao je 1500 dm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...