Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Ha, ha, Profesore, u ovoj ludosti nema ugroženih ima samo malo Äudnih ljudi koji vole stare i za okolinu potpuno nepotrebne ureÄ‘aje u 21 stoljeÄu ali baš me briga pomoći si ionako nemogu a za druge me baš briga. Dok je ljudi poput vas ima smisla razmišljati o još jednom deku, Errich Äestitam na kupovini i neka vas dobro služi. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

ERRICH kako si krenuo RETRO je ozbiljno ugrozen.Dobra kupovina, dugo da ga koristis i hranis dobrim kasetama mada ih je sve teze naci.

kolega daleko sam ja od mog zeme retro-mana, ako se ne varam sada je negdje na brojki od 160-170 komada samo deckova. U neku ruku me je i nadahnuo, inaÄe sam bivši dee jay pa sam u svoje vrijeme imao te kako ih ja zovem limene kutije, samo što sam ih onda plaÄao katastrofalno puno, sjeÄam se svojeg prvog ozbiljnog decka DENON DRM-700 platio sam ga 900dm, pa sam promijenio nekoliko akai-a (naravno GX-75 i GX-95) a ni jednog nisam platio ispod 800dm jednom sam Äak kupio potpuno novog GX-95mkII i platio sam ga u njemaÄkoj 1170dm i još sam ga pokušao švercat preko grane ali jok bato nemože to tako pa sam platio još koju stoju. A sad,.......sad je puno lakše kupiti 5 deckova nego prije jednog. Vjerujet li mi ljudi promijeni sam dekova barem 30-50 komada ali nikada nisam imao dupli dek pa Äak ni onda kad sam se bavio kopiranjem kazeta kad se je to još moglo i smjelo javno raditi, jednostavno mi nisu nikad dobro legli ti dupli deckovi i gotovo. Jedine pile koje nisu bile u mojem vlasništvu u zadnjih dvadeset godina je neki dobar nakamichi i za ne povjerovati niti jedna excelia ali baš ni jedna, ima želju nabaviti bar ona Äetiri visoka modela XK-007, XK-009, XK-S7000, XK-S9000 (pa ako ima neko neku viška neka javi) prije nekih mjesec dana pojavila se jedna XK-S9000 na "KP" ali je Äovijek odustao od prodaje, a prije dva dana se pojavila jedna XK-007 za nekih 40€ ja kontaktiram tipa, on odgovara: prodano išao sam na 50€, pa na 60€ ali ništa otišla u sekundi. Ima jedna XK-009 koja stoki na "KP" veÄ dva mjeseca ali je malo preskupa za moju trenutnu financijsku situaciju, možda za nekih 2-3mj.(spremam se u deutsclan na šljaku pa Äe biti malo lakše.)

Link to comment
Share on other sites

Ta na KP je drugareva i on je ne da ispod neke cifre koju je zamislio ( poslao sam ti cenu jos onda). Obecane slike sam nabavio, ali se nismo culi od onda.

Pozdrav Erich, ako hoces poslacu ti ih na PM.

možeš kolega slobodno poslati slike nije problem, možda kad vidim original slike smislimo nešto ili se nešto dogovorimo (poslat Äu ti moj prijedlog na PM)

Link to comment
Share on other sites

DeÄki žao mi je ali nemam više mjesta na policama, ni na podu, ni u podrumu... tako da vas molim da vi slobodno udomite ovog ružnog Tehnicsa, tko zna možda se jednom pojavi nije ni Japan na kraj svijeta. :facehearts:cheers

Nisi valjda mislio ozbilnjo "ružnog"??

mislim da ipak nije baš tako jako ružan da nebi našao neko mjesto za njega, znam da bi našao mjesta za dragona sigurno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...