Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

On 3/22/2017 at 17:35, suca77 said:

Deckofili do kolko sme da se plati Teac Z 5000 u dobrom stanju

 

On 3/22/2017 at 18:39, stoN_Cold said:

У ал' ти је питање,  500-650Евра.

 

On 3/23/2017 at 12:44, suca77 said:

Izvini ,  sta fali mom pitanju...

 

Pa valjda mu fali sto treba da glasi koliko sme da se naplati ovaj dek.:D

http://www.kupujemprodajem.com/Teac-Z-5000-Master-Cassette-Deck-44475489-oglas.htm?filter_id=148

 

Untitled.png

Link to comment
Share on other sites

TEAC Z5000 je prosle nedelje prodavao covek iz Blaca, oglas nije bio na KP. Sa slika koje je poslao zainteresovanima se videlo da je u odlicnom stanju. Trazio je za njega 350 evra, ne znam posto ga je prodao, verovatno 300-350.

Nedelju dana kasnije isti model u istom stanju se pojavljuje na oglasima. Prodavac trazi 620 evra. Servis rolera je mogao da kosta 10-20 evra. Ne poznajem coveka sa oglasa na KP ali kladim se da je isti dek u pitanju.

Marza od 250 EUR ili 67%, racunajuci i servis, ako sam dobro izracunao. Alavosti nikad kraja.

Dodje mi da iscepam fakultetsku diplomu, bolje da sam isao u trgovce :)

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, ZoranBG said:

TEAC Z5000 je prosle nedelje prodavao covek iz Blaca, oglas nije bio na KP. Sa slika koje je poslao zainteresovanima se videlo da je u odlicnom stanju. Trazio je za njega 350 evra, ne znam posto ga je prodao, verovatno 300-350.

Nedelju dana kasnije isti model u istom stanju se pojavljuje na oglasima. Prodavac trazi 620 evra. Servis rolera je mogao da kosta 10-20 evra. Ne poznajem coveka sa oglasa na KP ali kladim se da je isti dek u pitanju.

Marza od 250 EUR ili 67%, racunajuci i servis, ako sam dobro izracunao. Alavosti nikad kraja.

Dodje mi da iscepam fakultetsku diplomu, bolje da sam isao u trgovce :)

Hmm.. Kad me vec dirate , ne znam zasto to radite , pritom  pravite  se mnogo fini i naivni za trgovinu a niste to ni malo cim mozete  ovako  bezveze  da napadnete kolegu sa foruma a pritom nagadjate neke stvari. Jedno prosto prosto pitanje , pa sto ga niste vi onda   kupili ako je bio tako povoljan, pa naravro zato sto uopste nije bila ta cena i nije bio tako povoljan .

 Jel smete  da se kladite da je deck placen toliko koliko ste naveli , jeste li drzali svecu izmedju nase kupovine.    Da li sam ja ikad komentarisao cenu  vasis deckova na oglasu ili necijih drugih kojih je bilo bezbroj na kp na prodaji ili preprodaji. Ako mislite da jesam to radio   onda cemo vi i ja ovde uci u bitku do zadnje kapi znoja  da isteramo neke stvari. 

Uz vase veliko i duzno postovanje kao kolege i nekoga ciji rad i delo  postujem i cenim , zamolio bih vas da ipak pre svega za nasu dalju raspravu  razmislite dobro da li je ovo ispravno sto radite a onda mozemo krenuti dalje drugacije. Meni deck nije legao zvucno posle Revoxa B 215 i zato sam ga stavio u prodaju a vi ulazite u razloge moje prodaje

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, suca77 said:

Hmm.. Kad me vec dirate  i pravite  se mnogo fini i naivni za trgovinu a niste to ni malo cim mozete  ovako  bezveze  da napadnete kolegu sa foruma a pritom nagadjate neke stvari. 

Ма шта ти је Шуцо побогу, нисам знао о чему се ради и зато сам онако реаговао. Дао си оглас, уз оглас опис и наравно слике предмета продаје. Подржавам  :thumbsup2, продавац за пример.

А пази овог продавца који продаје сличан дек (бољи наравно) за далеко више пара а ни једну слику, није ставио. Како то да некоме није запало за око?

https://www.kupujemprodajem.com/Teac-Z-6000-44398238-oglas.htm?filter_id=110419535

 

Link to comment
Share on other sites

Ah Suco77, pa ja nisam znao da ga Vi prodajete, mislio sam da se ovde samo interesujete za kupovinu jer je ponuda isla prema vise zainteresovanih. Sad mi je jasno. Ovde Suca77, tamo Vlada... ne znam Vase pravo ime, ne trudim se da pamtim sem po nickovima :), za mene ste Suca, ne zamerite.

Iz mog posta se jasno vidi da sam komentarisao oglas na KP i nista drugo, ne znajuci ko je prodavac, to sam i naveo. Preko KP sam se i interesovao da ga eventualno kupim ako  cena upada u moj budzet za taj dek... mozda, kao sto kazete, nije legao prodavcu ili je naisao na nesto bolje, a dek se moze lako proveriti jer se prodaje ovde.

Inace, Z5000 koji sam pominjao je prodat osobi u Beogradu (ime novog vlasnika poznato redakciji :) ) za malo vise - 400 evra. I to jeste taj sa oglasa, sa svecom ili bez. Ne znam zasto bi bila tajna koliko je sta placeno, sem ako primarna zelja nije da se zaradi.

Za sve svoje dekove iz kolekcije mogu da kazem koliko sam ih platio, nije nikakva tajna. Posle puno godina cini mi se da je za mnoge cena koliko je sta placeno "Sveti gral".

Moram jos da kazem - taj kvaziforumski izraz "kolege" je jedna izmisljena kategorija koja, bar za mene, nema veze sa zivotom. Zna se sta su kolege: na fakultetu ili na poslu. Ovo ovde nije ni jedno ni drugo.

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ZoranBG said:

Ah Suco77, pa ja nisam znao da ga Vi prodajete, mislio sam da se ovde samo interesujete za kupovinu jer je ponuda isla prema vise zainteresovanih. Sad mi je jasno. Ovde Suca77, tamo Vlada... ne znam Vase pravo ime, ne trudim se da pamtim sem po nickovima :), za mene ste Suca, ne zamerite...

 

Ahh ..Okk niste znali  da sam ja ;)

Ipak interesantno je da stalno komentarisete cene kada drugi prodaju i to uvek u negativnom kontekstu. A simptomaticno da i to radite selektivno, izgleda samo "kolegama" . :P

Link to comment
Share on other sites

Just now, suca77 said:

Okk niste znali  da sam ja ;)

Ipak interesantno je da stalno komentarisete cene kada drugi prodaju i to uvek u negativnom kontekstu. A simptomaticno da i to radite selektivno, izgleda samo "kolegama" . :P

Видиш Шуцо потпуно си у праву, и други су то приметили и мене засипали истим питањем.

Само сам мудро ћутао јер сам 2s189ok.jpg  

24o7g92.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, suca77 said:

Ahh ..Okk niste znali  da sam ja ;)

Ipak interesantno je da stalno komentarisete cene kada drugi prodaju i to uvek u negativnom kontekstu. A simptomaticno da i to radite selektivno, izgleda samo "kolegama" . :P

Ne radim "kolegama", vec samo Stonu jer je "posten" i Vama jer ste "skromni" :), a cak nisam ni znao da ste to Vi, mislio sam da je neki alavi prodavac sa KP.

Da sam znao, cutao bih. Cisto zato da ne bude opet komentara kako sam namerno oglasio B215 kada i Vi da bih Vam ubio cenu... a u stvari sam zeleo da ga prodam po jos nizoj, pa sam je podigao za jos 50% da ne izgleda glupo.
 

Link to comment
Share on other sites

29 minuta ranije, ZoranBG said:

Ne radim "kolegama", vec samo Stonu jer je "posten" i Vama jer ste "skromni" :), a cak nisam ni znao da ste to Vi, mislio sam da je neki alavi prodavac sa KP.
 

А зашто мени? Прокоментариши цену Тик З-6000 кад си толико упознат . Колика је ту тз. маржа или алавост?

Напомена: такође не познајем продавца.

Link to comment
Share on other sites

On ‎2017‎-‎03‎-‎26 at 16:19, Peter said:

Kupio bih neki cass deck a volim Onkyo.Ovaj se pojavio u ponudi pa me zainteresovao.

Taj dek je njihov bazni model u toj seriji iz druge polovine devedesetih.Ne znam koliko prodavac trazi,ali na oglasima imas i troglave Onkyo modele po veoma korektnim cenama.

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, stoN_Cold said:

А зашто мени? Прокоментариши цену Тик З-6000 кад си толико упознат . Колика је ту тз. маржа или алавост?

Напомена: такође не познајем продавца.

Sto bi ti rekao, odavno sam prestao da crtam stripove odraslim ljudima... jasno je tebi sve, samo bi voleo da muljas i da svi cute.

A sto se tice Teac-a Z6000 sa oglasa koji si prikazao, nemam pojma ko je prodavac, nema cak ni slika, ne znam posto je placen niti istoriju uredjaja... taj oglas se vec vise puta pojavljuje na KP u poslednjih nekoliko meseci. Mozda se radi o dugogodisnjem vlasniku koji je resio da ga proda i misli da toliko vredi, a ne nekome ko je danas kupio uredjaj da ga sutra preproda uz finu zaradicu.

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, ZoranBG said:

A sto se tice Teac-a Z6000 sa oglasa koji si prikazao, nemam pojma ko je prodavac, nema cak ni slika, ne znam posto je placen niti istoriju uredjaja... taj oglas se vec vise puta pojavljuje na KP u poslednjih nekoliko meseci. 

Мислим да не говориш истину, 100% сам сигуран да знаш ко је продавац јер зашто би дотични оглас брже боље био обрисан.

Немој да се правиш Тоша.

Још нешто, све то значи да дугогодишњи власник има право да прода уређај колико мисли да вреди, а неко ко купи уређај по повољној цени нема право да тражи колико мисли да вреди или колико му је тог тренутка потребно новца за неку другу акцију.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...